Mam 57 lat.Zachorowałam na raka trzustki z naciekiem na pień trzewny i żyłę wrotną tak samo jak moja mama 12 lat temu.Mama nie była operowana i niestety zmarła,a moje rokowanie też było złe.Pan dr Hać podjął się operacji mojego raka uczciwie przedstawiając szanse i zagrożenia.Na szczęście u mnie operacja się udała.Jestem piąty tydzień po operacji, mam nowe życie .Wybieram się jutro do Pana doktora z wynikiem tomografu po operacji i będę prosiła o dalszą opiekę pooperacyjną tym razem.Mam nadzieję, że wyrazi zgodę.

Absolutnie genialny lekarz i przede wszystkim chirurg. Pan Doktor Hać wykonał zabieg usunięcia nowotworu złośliwego trzustki, którego inni znani chirurdzy w Polsce nie chcieli się podjąć określając guz jako nieoperacyjny. Dokonał ogromnego cudu, podarował mi drugie życie. Nie ma takich słów, które mogłyby wyrazić moją wdzięczność. Niezwykły człowiek, wspaniały fachowiec!