lekarz Stanisław Jung

1,3
1,8
1,5

Niestety wielkie rozczarowanie po wizycie. Skręciłam kolano, dokładniej było to uszkodzenie łąkotki, miałam założony gips, który poszłam ściągnąć właśnie do doktora Junga. O swoim stanie zdrowia czy dalszych działaniach w leczeniu nie usłyszałam ani słowa. Za to komentarze na temat moich farbowanych włosów, miejsca pracy, tatuaży, a nawet pytanie o posiadanie chłopaka - jak najbardziej. Po zdjęciu gipsu dostałam go do ręki i usłyszałam "zabierze Pani do domu, żeby się już nie przytrafiło nieszczęście". Pan doktor nie zrobił mi żadnego USG, nawet nie zbadał tego kolana, nie mówiąc już o skierowaniu na rezonans i rehabilitację. Na pytanie czy może mi polecić jakieś ćwiczenia albo cokolwiek na zanik mięśni po dwóch tygodniach gipsu usłyszałam "samo się rozchodzi. Tak niekompetentnego lekarza w życiu nie widziałam i gdybym się posłuchała, że noga sama mi się rozchodzi, nie wiadomo w jakim teraz bym była stanie. Od razu zapisałam się do innego lekarza, który doprowadził mnie po dwóch miesiącach do sprawności. Zdecydowanie odradzam wizyt u doktora Junga, ponieważ jest to zwykła strata czasu, brak zainteresowania pacjentem, zero tłumaczenia o aktualnym stanie urazu i żadnych informacji o dalszym leczeniu. Jeśli nie chcą Państwo pogorszyć sobie stanu po urazie, to doradzam zapisać się do innego lekarza.

Bylam z mezem i dzieckiem na bdaniu usg stawow biodrowych u niemowlat . Pan doktor moze sie i stara , ale wizyta wydala nam sie niewiarygodna / to nasze kolejne dziecko / . Po konsultacji z lekarzami ktorzy skonczylu szkolenia u prof Grafa - moge stwierdzic na pewno , ze Pan Doktor calkowicie nie rozumie - tego co robi. Nie potrafi prawidlowo obliczac katow ani interpretowac wynikow . Zenujace.

Bylam z mezem i dzieckiem na bdaniu usg stawow biodrowych u niemowlat .
Nie potrafi prawidlowo obliczac katow ani interpretowac wynikow . Zenujace.

Bylam na wizycie u dr Junga . I spotkalo mnie ogromne rozczarowanie . Typowy lekarz z Polski , zadufany w sobie . Mnostwo patologicznych nalecialosci z polskiej panstwowej sluzby zdrowia. Zamiast leczenia tu w Londynie proponowal mi leczenie w jakims powiatowym miasteczku w Polsce . Wydaje mi sie nielojalny , podwaza opinie innych lekarzy - ich autorytet . Bardzo nieetyczny czlowiek . Nieetyczny wobec wlascicieli kliniki Moje leczenie miali wygladac mniej wiecej tak jak w Europie leczono 15 - 20 lat temu. caly czas podwaza opinie innych lekarzy. Jezeli tak ...

Jezeli tak ma wygladac leczenie ortopedyczne , to ja bardzo dziekuje. Jedna gwiazdka to i tak za duzo.

Doktor Jung w trakcie swojego leczenia niestety doprowadził mnie do kalectwa . Uszkodził tez poważnie kilka bioderek u niemowląt - dolatując dla pieniędzy do Londynu . Marian Romiszewski z znajomymi.

Marian Romiszewski z znajomymi.