lekarz Stanisław Kurzępa

Chirurg stomatolog, Stomatolog

3,5
3,6
3,6

najlepszy.fach na całej lini.poprawił mi zęby po innym lekarzu,.bardzo dba o wygląd profesjonalizm i kulture pracy w swojej przychodni,polecam.........................................................

to wspanialy lekarz lecze sie u niego od dziecinstwa jest wart karzdej ceny po przeprowadzce do innego wojewudztwa prubowalam innych lekarzy i raczej jurz nie sprubuje!!!!!!! teraz mieszkam w londynie i zawsze wracam do niego ! mam zlamane dwa przednie zeby i pan doktor dosztukowal mi je niema sladu po wypadku nikt nie wierzy rze so sztuczne!!!! bez protezy ! supper i jeszcze raz suppper.

Zdecydowanie Polecam. Jeszcze raz Polecam

Zdecydowanie Polecam. Jeszcze raz Polecam

Chodzę do tego stomatologa od kilku lat, poleciłam go tez rodzinie i również sa zadowoleni. Jest to lekarz, który wart jest każdej ceny.

zdecydowanie nie polecam, drugi raz wypadla mi od niego plomba czyli 120 zł poszło w las. niestety to przykre ale robi wszystko na wyscig by jak najwiecej pacjetow przyjac za czym idzie powierzchownosc i niedokladnosc pracy. mysle ze to dobry stomatolog, ale powinien przykladac wiecej czasu i uwagi swojej pracy

usuwałem u tego pana 8 pełna profesja żadnych powikłań

usuwałem u tego pana 8 pełna profesja żadnych powikłań

raczej nie polecam-sam sie przekonaj, obsłużył mnie powierzchownie bez takiego zaangażowania jakiego pacjent potrzebuje, pewnie leciał do swojego gabinetu prywatnego bo wiadomo tam się lepiej zarabia

Dwa razy w życiu leczyłam u tego pana swe zęby i w obu przypadkach zawiódł na całej linii. Uległam perswazji że to najlepszy specjalista i dzisiaj ja za to płacę cenę noszenia protezy w młodym wieku. ODRADZAM ! Kaśka