lekarz Stanisław Kurzępa

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Wszystko dobrze, trochę tych zabiegów chirurgicznych i usuwania zębów ósemek i innych miałam. Wszystko zrobione dobrze, bez bólu. Polecam

Jestem rozczarowa wizyta w gabinecie Medident. Za wypełnienie glassjonomerowe u dziecka (nieświatłoutwardzalne!) zaplacilam 150 zl, chociaz w cenniku na stronie internetowej przychodni widnieje kwota 100 zl! Na pytanie w rejestracji o rozbieżność kwot usłyszałam, ze cennik jest nieaktualny! Z kolei Pan doktor, ktory leczyl zeba u córki i jest właścicielem tj. Pan Stanisław Kurzepa probowal mnie przekonac, że cennik ten go nie dotyczy, bo jest chirurgiem. Nie zostalam wczesniej poinformowana, że ze wzgledu na jego specjalność poniose wyższy koszt. Dodam, ze dziecko bylo bardzo dzielne, nawet nie pisnelo, a leczenie trwalo może 5 minut. Dodatkowo gabinet jest slabo wyposażony, corka nawet nie dostala kubka wody, aby przepłukać usta po leczeniu

najlepszy.fach na całej lini.poprawił mi zęby po innym lekarzu,.bardzo dba o wygląd profesjonalizm i kulture pracy w swojej przychodni,polecam.........................................................

zdecydowanie nie polecam, drugi raz wypadla mi od niego plomba czyli 120 zł poszło w las. niestety to przykre ale robi wszystko na wyscig by jak najwiecej pacjetow przyjac za czym idzie powierzchownosc i niedokladnosc pracy. mysle ze to dobry stomatolog, ale powinien przykladac wiecej czasu i uwagi swojej pracy

Zdecydowanie Polecam. Jeszcze raz Polecam

Zdecydowanie Polecam. Jeszcze raz Polecam

Chodzę do tego stomatologa od kilku lat, poleciłam go tez rodzinie i również sa zadowoleni. Jest to lekarz, który wart jest każdej ceny.

usuwałem u tego pana 8 pełna profesja żadnych powikłań

usuwałem u tego pana 8 pełna profesja żadnych powikłań

Dwa razy w życiu leczyłam u tego pana swe zęby i w obu przypadkach zawiódł na całej linii. Uległam perswazji że to najlepszy specjalista i dzisiaj ja za to płacę cenę noszenia protezy w młodym wieku. ODRADZAM ! Kaśka

raczej nie polecam-sam sie przekonaj, obsłużył mnie powierzchownie bez takiego zaangażowania jakiego pacjent potrzebuje, pewnie leciał do swojego gabinetu prywatnego bo wiadomo tam się lepiej zarabia

to wspanialy lekarz lecze sie u niego od dziecinstwa jest wart karzdej ceny po przeprowadzce do innego wojewudztwa prubowalam innych lekarzy i raczej jurz nie sprubuje!!!!!!! teraz mieszkam w londynie i zawsze wracam do niego ! mam zlamane dwa przednie zeby i pan doktor dosztukowal mi je niema sladu po wypadku nikt nie wierzy rze so sztuczne!!!! bez protezy ! supper i jeszcze raz suppper.