dr n. med. Stanisław Misztela

2,6
2,8
2,5
2,9

Lekarz zignorował mnie. Nie polecam zdecydowanie tego lekarza. Katarzyna Krakowiak, Piotrków Trybunalski lat 16

jest straszny jesli chodzi o noworodkow kiedys dosc dlugo sie u niego leczylam osobiscie i kiedy dostalam skierowanie do doktora Miszteli z moim malym skarbem to sie ucieszylam ale ten czlowiek okazal sie bucem ktory ma za nic swoich pacjentow a wrecz odnioslam wraznie ze nie lubi dzieci wiec nie polecam bo byc moze praktyke i wiedze to on ma ale podejscia do pacjenta zadnego

dobry lekarz poświeca uwagę pocjenowi można mu spokojnie zaufać

dobry lekarz poświeca uwagę pocjenowi można mu spokojnie zaufać

Może i jest specjalistą, ale niestety, zamiast serca ma skarbonkę.

Może i jest specjalistą, ale niestety, zamiast serca ma skarbonkę.

Nie polecam tego lekarza miałem kiedyś operacje przeg. nosa i po niej czuje sie 100 razy gorzej.Chciałem tylko miec palstyke małzowin ale nie on uważa się za jakiegoś super lekarza i mam spiepszony nos do konca zycia! Pozatym jest gburem i chamem.

Powinien już być na emeryturze. Podobno jeszcze rok mu został pracy. Ciekawe, dlaczego w ogóle, mimo że osiągnął już wiek emerytalny, komisja konkursowa umożliwiła mu na kolejny okres ordynatorowanie w szpitalu na Rakowskiej.