Lekarze Lubartów

lekarz Żaneta Kozak-Rząd

Lekarz rodzinny, Pediatra

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Lubartowie - lecznictwo zamknięte
21-100 Lubartów

Guciu Guciu chyba po raz pierwszy ktos ci powiedzial w twarz ,ze jestes arogancki, a i widze tu kompleksiki co do statusu spolecznego, czyzby urazone ego? musi ci sie podobac ta pani doktor, zreszta nie dziwie sie , bo ja ja lubie ,a ze jest charakterna, no coz, tylko pozazdroscic odwagi, bo reszta obchodzi sie z toba jak z jajkiem, ponoc potrafisz sad do sadu podac i stad jej aluzja, ...
Opinia dodana przez: Jarek

lekarz Renata Maliszewska

Dermatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Centrum Medyczne Curate"
Mickiewicza 3-5
21-100 Lubartów

Pani doktor bardzo niemiła. Rozumiem, że wizyta była na NFZ, ale to nie tłumaczy zachowania, jakoby lekarz robił łaskę pacjentowi, że w ogóle go przyjmuje. Na pytanie z czym przychodzę odpowiedziałam, że łuszczy mi się skóra powiek - na co dostałam nasączone pretensjonalnym tonem pytanie od Pani doktor, dlaczego do niej przychodzę bo powinnam iść do alergologa. Odparłam, że ze skierowania wynika, że moją dolegliwością powinien zająć się dermatolog (o ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Dominika Maria Ledwich-Kibicka

21-100 Lubartów

Wizyta u Pani doktor przypomniała nam większość negatywnych stereotypów dotyczących polskiej służby zdrowia: -lekarz spóźnia się 20 minut na półtorej godziny przyjęć pacjentów. Państwo czekający razem z nami byli czwarty raz z rzędu, twierdzili że każdym razem spóźniała się do pół godziny. -Podczas wizyty bardzo protekcjonalny, żeby nie powiedzieć arogancki ton i postawa wobec petentów. Popędzanie podczas ważenia noworodka, stwierdzenie że dziecko zbyt mało przybrało na wadze bez żadnych wyjaśnień ...
Opinia dodana przez: Olo

Ewa Lipert

ulica Mickiewicza 8 A/13
21-100 Lubartów

nie polecam!!!!mało dokładna dentystka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: magda

lekarz Michał Borys

21-100 Lubartów

Bylam u tego tzw. lekarza na wizycie ktora kosztowala 300zl. Nie dosc ze wizyta przeprowadzona po tzw "lebkach", to i nie umial poprawnie wypisac skierowania. Beznadziejny, polecam poszukac gdzie indziej!
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Michał Sagan

Neurolog

21-100 Lubartów

Bardzo nie uprzejmy, podwaza decyzję profesorów, nie wiem za kogo się uważa. Nie polecam, bardzo nie polecam

lekarz Andrzej Biedroń

Lekarz rodzinny

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ NR 1 ELŻBIETA OLSZEWSKA - PRZEDSIĘBIORCA - DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA
Szaniawskiego 77
21-100 Lubartów

Ten lekarz to pomyłka. Arogancki wręcz hamski w stosunku do pacjentów. Brak jakiegokolwiek wywiadu, rozpoznania, informacji. Problem z uzyskaniem skierowania na podstawowe badania z krwi, kiedy są ku temu przesłanki.W gabinecie siedzi w kurtce, z brudną maską na twarzy pamiętającą chyba pierwszą falę covidu. Podczas przyjmowania pacjentów zajada się kanapką ze smalcem. Nie wiem czym kierowali się właściciele przychodni przyjmując tego pana,bo dobrem pacjenta na pewno nie.
Opinia dodana przez: Tagda

lekarz Małgorzata Opidowicz

Szpital Specjalistyczny
Słowackiego 7
21-100 Lubartów

Bardzo nie polecam Pani ginekolog Małgorzaty Opidowicz. Wizyta była żenująca, Pani bardzo nieuprzejma, wszystko ją irytowało, począwszy od faktu, że nie przygotowałam daty rozpoczęcia ostatniej miesiączki (była to moja 3 wizyta ginekologiczna w życiu, po prostu o tym zapomniałam) mimo że sprawdzenie w telefonie zajęło mi minutę (co nie obyło się bez uszczypliwych komentarzy), zakończywszy na fakcie, że z powodu sytuacji epidemiologicznej pobieram recepty na antykoncepcję u lekarza przez internet, ...
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Diana Mazurek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Centrum Medyczne Curate"
Mickiewicza 3-5
21-100 Lubartów

Niesympatyczna lekarka. Niemiła w kontakcie. W szpitalu publicznym nie chce udzielać informacji rodzinie o stanie pacjenta.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Hanna Szkurłatowicz