prof. dr hab. n. med. Stanisław Sierakowski

Reumatolog

3,9
3,6
3,6

Dzięki dr. Sierakowskiemu żyję i mam się całkiem nieźle. W 1989 roku zdiagnozował u mnie tocznia, zajął się choróbskiem z wielkim zaangażowaniem i teraz ten twór od dobrych 27 lat jest w remisji. Wspaniały człowiek z poczuciem humoru, ogromną wiedzą. Dziękuję serdecznie za troskę. Wdzięczna pacjentka Halina Obukowicz

Dzięki dr. Sierakowskiemu żyję i mam się całkiem nieźle.
Wspaniały człowiek z poczuciem humoru, ogromną wiedzą.
Dziękuję serdecznie za troskę.
Wdzięczna pacjentka
Halina Obukowicz

Znalazłam prof. Sierakowskiego przez przypadek, ale gdyby n ie on to do dziś by mi pewnie nikt nie wierzył, że jestem chora. Około czterech lat temu zaczęła mi drętwieć twarz i przerobiłam już wszystkich lekarzy w rodzinnym mieście, łącznie z panią stomatolog, która skierowała mnie do psychiatry. Sama już nie wiedziałam co robić. Dopiero znajoma studentka medycyny powiedziała że jest taka choroba jak twardzina i że jest lekarz, który się tym zajmuje. Niestety diagnoza się potwierdziła, tej rzadkiej choroby prawie nikt nie zna. Lekarz przyjął mnie bardzo dobrze i jestem ...

Znalazłam prof. Sierakowskiego przez przypadek, ale gdyby n ie on to do dziś by mi pewnie nikt nie wierzył, że jestem chora. Około czterech lat temu zaczęła mi drętwieć twarz i przerobiłam już wszystkich lekarzy w rodzinnym mieście, łącznie z panią stomatolog, która skierowała mnie do psychiatry. Sama już nie wiedziałam co robić. Dopiero znajoma studentka medycyny powiedziała że jest taka choroba jak twardzina i że jest lekarz, który się tym zajmuje. Niestety diagnoza się potwierdziła, tej rzadkiej choroby prawie nikt nie zna. Lekarz przyjął mnie bardzo dobrze i jestem mu wdzięczna, choć jechałam z Rzeszowa do Białegostoku. Polecam pacjentom z twardziną.

Po tym co tu się na czytałem miałem obawy czy warto iść do tego lekarza. Byłem wczoraj i naprawde jestem zaskoczony pozytywnie. Profesor poświęcił mi 1 godzinę czasu, a wziąl mniej niż dermatolog u którego byłem wcześniej, który nie był profeosorem! Nie wiem co ci ludzi tu mieli za doświadcznia, ale mnie potraktował bardzo dobrze, a nie zna mnie i na pewno do niego wrócę. Może trafiłem na dobry dzień? Nie zdarza się żeby lekarz tak długo tłumaczył i poświęcał czas. Dla mnie na 5. Kajetan Malinowski

Po tym co tu się na czytałem miałem obawy czy warto iść do tego lekarza. Byłem wczoraj i naprawde jestem zaskoczony pozytywnie. Profesor poświęcił mi 1 godzinę czasu, a wziąl mniej niż dermatolog u którego byłem wcześniej, który nie był profeosorem! Nie wiem co ci ludzi tu mieli za doświadcznia, ale mnie potraktował bardzo dobrze, a nie zna mnie i na pewno do niego wrócę. Może trafiłem na dobry dzień? Nie zdarza się żeby lekarz tak długo tłumaczył i poświęcał czas. Dla mnie na 5. Kajetan Malinowski

Daję za uprzejmość 4 bo się spóźnił blisko godzinę, ale poza tym jestem zadowolona. Poświęcił mi dużo czasu, tłumaczył, a potem jeszcze wezwał moją siostrę (razem przyjaechałyśmy) żeby jej powiedzieć jeszcze raz, jaka to jest choroba i żeby się nie załamywać. Wyszłam naprawdę podniesiona na duchu, będę do tego lekarza przyjeżdzać. Bardzo dobrze dobrał leczenie, wcześniej się leczyłam 1,5 roku i było tylko gorzej.

Daję za uprzejmość 4 bo się spóźnił blisko godzinę, ale poza tym jestem zadowolona. Poświęcił mi dużo czasu, tłumaczył, a potem jeszcze wezwał moją siostrę (razem przyjaechałyśmy) żeby jej powiedzieć jeszcze raz, jaka to jest choroba i żeby się nie załamywać. Wyszłam naprawdę podniesiona na duchu, będę do tego lekarza przyjeżdzać. Bardzo dobrze dobrał leczenie, wcześniej się leczyłam 1,5 roku i było tylko gorzej.

Bardzo jestem zadowolona, poleciła mi znajoma i nie zawiodłam się na panu doktorze. Po tym jak miałam całkiem sztywne ręce już nic nie mogłam robić tylko płakałam. Nie wierzyłam już że jeszcze będe normalnie funkcjonować. Rodzinna lekarka w Suwałkach poleciła mi dr Sierakowskiego i naprawdę nie zawiodłam się. Polecam wszystkim chorym osobom.

Bardzo jestem zadowolona, poleciła mi znajoma i nie zawiodłam się na panu doktorze. Po tym jak miałam całkiem sztywne ręce już nic nie mogłam robić tylko płakałam. Nie wierzyłam już że jeszcze będe normalnie funkcjonować. Rodzinna lekarka w Suwałkach poleciła mi dr Sierakowskiego i naprawdę nie zawiodłam się. Polecam wszystkim chorym osobom.

Bardzo pomógł m ojej mamie, która ma RZS. Siedziała w gabinecie godzinę, a potem jeszcze mnie zawołal,że by powiedzieć zeby dokładnie omówić. Z tego wszystkiego mama zapomniała zapłacić, tak że musieliśmy się wracać, bo lekarz sam nie przypomniał. Porządny człowiek i zna się na RZS.

Profesora St.Sierakowskiego "znalazłam w internecie". Kilkumiesięczne "leczenie" u stołecznych lekarzy doprowadziło mnie do pogorszenia moich wyników oraz bardzo złego samopoczucia. Poszukiwałam lekarza, który "postawiłby mnie na nogi" i dał nadzieję na powrót do normalnego funkcjonowania. Już wizyta u Pana Profesora i podmiotowy sposób potraktowania mego przypadku dały mi wielką nadzieję, że wszystko będzie jeszcze dobrze. Jechałam z Warszawy pełna obaw... Jaka będzie diagnoza... czy znajdę nareszcie właściwą pomoc i zrozumienie... W gabinecie przyjął mnie Lekarz nie tylko ogromnie kompetentny ale także bardzo ciepły i pełen zrozumienia dla moich lęków. Wysoki ...

Wysoki profesjonalizm Profesora Sierakowskiego, indywidualne traktowanie każdego pacjenta oraz troska i zanteresowanie chorymi to standardy w kierowanej przez Niego Klinice Reumatologii i Chorób Wewnętrznych AM w Białymstoku (w której później byłam leczona). Oddanie Personelu Medycznego oraz zaangażowanie Lekarzy jest godne naśladowania przez inne szpitale i kliniki. Zjeżdżają tu pacjenci z całego kraju i znajdują pomoc, jakiej oczekuje każdy chory!
Dziękuję z całego serca Panie Profesorze!!!
Jagoda Modrzejewska

Mi pomógł, polecam. Wcześniej chodziła do niego moja siostra i też była raczej zadowolona. Mam RZS. Ci co tu narzekają to chyba jakieś wymyślone choroby mają.

Mi pan profesor bardzo pomógł. Gdyby nie on dziś pewnie bym był na wózku. Jeżeli Pan to czyta Panie Profesorze bardzo dziękuję. Leon Kołakowski

Leon Kołakowski

Okropny lekarz!!!!!!!!!!!!!!Jeździłam do niego kilka miesiecy,mam RZS.Jego dewizą jest zarobić kasę na wizycie prywatnej,na pierwszej wizycie stwierdził,że musze wykonać szereg badań.Pojechałam do niego w fatalnym stanie,choroba już czyniła spustoszenie w moim organiźme,bardzo źle się czułam,ledwo chodziłam,bolały mnie potwornie stawy a on odesłał mnie na drugą wizytę bo trzeba zarobić kasę.Potem położył mnie na oddział,ale była wielka awantura kiedy poszłam do wielmożnego pana do gabinetu zapytć się o swój stan zdrowia,powiedział,ze powinien przyjść mąż albo rodzice i pewnie z reklamówką,nie?Jestem dorosąa osobą i mam prawo sama dowiedzieć sie o swojej chorobie.Każda wizyta była dla mnie traumą,musiałam brać dzien wolnego,lekarz zawsze spoźnia się na prywatne wizyty,długo się czeka,jest bezczelny,pewny siebie.Zrezygnowałam z wizyt bo nie wyrabiaam już nerwowo z tym cham...Teraz leczę się w poradni w Suwałkach u pani ordynator Dębskiej i bardzo chwalę sobie tego lekarza,jest to miła doktor,podchodzi poważnie do pacjenta,wizyty nic mnie nie kosztują.Nie polecam Sierakowskiego absolutnie!!!!!!!!!!!!