prof. dr hab. n. med. Stanisław Sierakowski

Reumatolog

nie polecam, całkowity brak szacunku dla pacjenta, niesamowita wyniosłość i chamstwo w najczystszej postaci

Okropny lekarz!!!!!!!!!!!!!!Jeździłam do niego kilka miesiecy,mam RZS.Jego dewizą jest zarobić kasę na wizycie prywatnej,na pierwszej wizycie stwierdził,że musze wykonać szereg badań.Pojechałam do niego w fatalnym stanie,choroba już czyniła spustoszenie w moim organiźme,bardzo źle się czułam,ledwo chodziłam,bolały mnie potwornie stawy a on odesłał mnie na drugą wizytę bo trzeba zarobić kasę.Potem położył mnie na oddział,ale była wielka awantura kiedy poszłam do wielmożnego pana do gabinetu zapytć się o swój stan zdrowia,powiedział,ze powinien przyjść mąż albo rodzice i pewnie z reklamówką,nie?Jestem dorosąa osobą i mam prawo sama dowiedzieć sie o swojej chorobie.Każda wizyta była dla mnie traumą,musiałam brać dzien wolnego,lekarz zawsze spoźnia się na prywatne wizyty,długo się czeka,jest bezczelny,pewny siebie.Zrezygnowałam z wizyt bo nie wyrabiaam już nerwowo z tym cham...Teraz leczę się w poradni w Suwałkach u pani ordynator Dębskiej i bardzo chwalę sobie tego lekarza,jest to miła doktor,podchodzi poważnie do pacjenta,wizyty nic mnie nie kosztują.Nie polecam Sierakowskiego absolutnie!!!!!!!!!!!!

te pozytywne komentarze chyba sam napisał. Lekceważy pacjenta. Umawia się z pacjentami i nie przychodzi na wizyty. Zero jakiegokolwiek tłumaczenia co i jak.

zdecydowanie nie polecam nie sznuje ludzi

zdecydowanie nie polecam nie sznuje ludzi

Zdecydowanie nie polecam osobom, które mają poważne schorzenia - przeczytałam pozytywne opinie o tym lekarzu i po kilku wizytach byłam załamana nerwowo. Lekarz stwarza wrażenie przy pierwszej wizycie, że poważnie zajmie się pacjentem, ale na tym się kończy - może to rutyna i przekonanie, że wszystko wie najlepiej. Całkowicie zlekceważył diagnozę mojej choroby i tylko konsultant podszepnął mi, aby szukała gdzies dalej pomocy, bo nie może patrzeć na mój ból. Pan doktor twierdził, że tak musi być !! Teraz mam wdrożone leczenie osteoporozy i mogę już się poruszać, ale zmarnowałam wiele miesięcy na wizyty u tego lekarza.

Pełen profesjonalizmu specjalista, leczenie jest jego pasja. Duża wiedza połączona z doświadczenie oraz dociekliwość tworzą bardzo dobry wzór dla młodych lekarzy.

Rewelacyjny specjalista, doskonały reumatolog. Obsługa bardzo profesjonalna, lekarz na bardzo wysokim poziomie.

Profesora St.Sierakowskiego "znalazłam w internecie". Kilkumiesięczne "leczenie" u stołecznych lekarzy doprowadziło mnie do pogorszenia moich wyników oraz bardzo złego samopoczucia. Poszukiwałam lekarza, który "postawiłby mnie na nogi" i dał nadzieję na powrót do normalnego funkcjonowania. Już wizyta u Pana Profesora i podmiotowy sposób potraktowania mego przypadku dały mi wielką nadzieję, że wszystko będzie jeszcze dobrze. Jechałam z Warszawy pełna obaw... Jaka będzie diagnoza... czy znajdę nareszcie właściwą pomoc i zrozumienie... W gabinecie przyjął mnie Lekarz nie tylko ogromnie kompetentny ale także bardzo ciepły i pełen zrozumienia dla moich lęków. Wysoki ...

Wysoki profesjonalizm Profesora Sierakowskiego, indywidualne traktowanie każdego pacjenta oraz troska i zanteresowanie chorymi to standardy w kierowanej przez Niego Klinice Reumatologii i Chorób Wewnętrznych AM w Białymstoku (w której później byłam leczona). Oddanie Personelu Medycznego oraz zaangażowanie Lekarzy jest godne naśladowania przez inne szpitale i kliniki. Zjeżdżają tu pacjenci z całego kraju i znajdują pomoc, jakiej oczekuje każdy chory!
Dziękuję z całego serca Panie Profesorze!!!
Jagoda Modrzejewska

Dzięki Dr Sierakowskiego jeszcze żyję i mam się całkiem dobrze. Choruję na toczeń od 22 lat.

Profesor jest specjalistą w swojej dziedzinie, ale jego wyniosły sposób bycia zraża pacjenta. Byłem u niego raz, gdyż polecono mi go jako dobrego reumatologa, ale niestety nie spełnił moich oczekiwań.

spełnił moich oczekiwań.