dr n. med. Stanisław Starościak

Chirurg szczękowo twarzowy

Przychylny pacjentowi pierwszego kontaktu i doświadczony lekarz, potrafi przedstawić chorobę pacjentowi w sposób prosty i zrozumiały, Pan doktor godny polecenia.

Prawdziwy lekarz z powołania.Wspaniały człowiek .Wzór do naśladowania dla innych lekarzy .Dziękuję za opiekę i dobre słowo

Jako lekarz wspaniały fachowiec, a jako człowiek cudowna osoba. Uwielbiam takich ludzi. Duży plus za poczucie humoru!;-) Bardzo dziękuję za opiekę Panie Doktorze!

Dr.Starościak to bez wątpienia jeden z najlepszych specjalistów w naszym kraju.Rozmowa z doktorem jest bardzo konkretna,potrafi wyjaśnić wszystko zrozumiałym językiem i odpowiedzieć na wszystkie pytania.Przemiły człowiek.W pełni oddany pacjentom.

Doskonały lekarz,fantastyczny człowiek. Jestem pod opieką doktora od półtora roku.Cieszę się,że mogłam go poznać.

Doskonały lekarz,fantastyczny człowiek.
Jestem pod opieką doktora od półtora roku.Cieszę się,że mogłam go poznać.

Super lekarz i specjalista, polecam, Waldek

Super lekarz i specjalista, polecam, Waldek

przede wszystkim wspaniały człowiek i lekarz z powołania dzisiaj to rzadkość

przede wszystkim wspaniały człowiek i lekarz z powołania dzisiaj to rzadkość

To prawdziwy lekarz i ja mu wierzę. Jestem pod jego stałą opieką prawie 1.5 roku po leczeniu raka migdałka. Ponadto facet z poczuciem humoru.

Doskonały lekarz, wspaniały człowiek,wybitny specyjalista.Bardzo dużo zrobił dla mojego ojca przywrócił mu sens życia człowiek godny naśladowania.

Bardzo dobry lekarz, świetny chirurg, profesjonalista w każdym calu a dodatkowo z ludzkim podejściem do pacjenta - URATOWAŁ MI ŻYCIE!!!