Stanisław Tomas

Internista, Gastrolog

1,3

czy naprawde opinia nie moze byc negatywna? I zostaje wykasowana jak zyje nie spotkalam sie z takim czyms wkraju cywilizowanym, pan Tomas byl ordynarny w stosunku do czlonkow rodziny mojego ojca ktory lezal na jego oddziale I nic nie zmieni mojej opinii I jak znowu bedzie skasowana pisze do mediow

no wiec pan ordynator usunal moja opinie na temat jego kompetencji I uprzzejmosci jak rowniez traktowania pacjentow jak I czlonkow ich rodzin, jak zyje w innym panstwie nie ma takiej opcji aby lekarz mogl usowac negatywne opinie tylko w Polsce to jest mozliwe

moj ojciec na oddziale tego pana ordynatora byl traktowany jak stary czlowiek ktoremu poswiecono minimum uwagi bo jest stary a czlonkowie rodziny jeszcze gorzej ten pan kazal sie wynosic I grozil wezwanie TV aby pokazac jak rodzina opiekuje sie osoba ktora trafila do szpitala I wymagala opieki tejze instytucji a do nowego szpitala trafila w stanie krytycznym z odlezynami I bez kontaktu a pan ordynator mysli ze tytul daje mu prawo do zachowania karygodnego