lek. dent. Stanisław Trusiewicz

Leczyłem się u tego stomatologa. Po ostatniej wizycie (cztery miesiące temu) w teorii miałem wszystkie zęby zdrowe, dzisiaj z ogromnym bólem poszedłem do innego lekarza który musiał usunąć mi ząb ponieważ nie nadawał się już nawet do leczenia kanałowego. Zdecydowanie nie polecam!!

Stomatolog PIERWSZA KLASA! Z ręką na sercu uważam,że NIE MA LEPSZEGO OD NIEGO! Wszystkie aspekty jak najbardziej na duuuży plus! Począwszy od higieny ośrodka,poprzez kontakt z pacjentem (zwłaszcza w czasie trwania całej pandemii),aż po ZNAKOMITE LECZENIE! Konkretny,sympatyczny lekarz,świetny fachowiec,który swoją pracę wykonuje od serca! Leczyłam kiedyś zęby u doktora na NFZ - teraz chodzę prywatnie i zarówno kiedyś,jak i dzisiaj - wszystko jest takie samo 😊 To ZDECYDOWANIE NAJLEPSZY STOMATOLOG nie tylko w okolicy,ale i w kraju! Nie mogę też pominąć Pani Asystentki - wspaniałej kobiety,która ZAWSZE stara się pomóc,potrafi wysłuchać,doradzić,podnieść na duchu i pocieszyć 😊 CAŁKIEM ZGRANY Z NICH DUET! 😉 Mam nadzieję i szczerze życzę obojgu zdrowia i powodzenia,a od ludzi życzliwości,aby jak najdłużej mogli służyć wszystkim,którzy będą tego potrzebować 😊

Leczyłam zęby u tego dentysty. Po leczeniu stomatolog powiedzial ze wszystkie zeby sa wyleczone. Dzis z wielkim bolem i placzem poszlam do innego dentysty. W zebach leczonych u tego dentysty pod plombami znajduje sie prochnica, zaczynaja sie stany zapalne w zebach i wszystkie zeby, ktore byly robione u pana sa do ponownego leczenia, a kosc pod jednym z zebow jest peknieta, mimo sympatycznego podejscia i milej atmosfery nie polecam z przykroscia tego stomatologa. Bardzo sie zawiodlam, byl to moj ulubiony dentysta. Uwazajcie na siebie i pozdrawiam :)

Trafiłam bez rejestracji z bólem zęba u dziecka zostałam przyjęta pomimo końca pracy lekarza. w trzech gabinetach odmówiono mi pomocy.Gratuluję takich lekarzy nie zapominajc o pani asystentce miłej i dobrej kobiecie rozumiejącej ból. polecam -dziecko mimo 8 lat obiecało że chętnie odwiedzi ten gabinet.Szkoda że tak mało jest ludzi z takim podejściem. g r a t u l u j ę. wdzięczna pacjentka

miałam leczone zęby , i aż 4 z przodu musiałam mieć wyrwane , gdyż miałam taki postęp próchnicy , na początku był nie uprzejmy , ale z czasem się do niego przekonałam , jest na prawdę wykwalifikowany w tym co robi , zna się na swojej pracy , i bardzo dobrze leczy zęby .

byłem u wyrania.prywatnie.po powrocie do domu dostalem takiego bólu włowy w tylnej czesci że ledwo szło wytrzymać.sadze ze czeka mnie kolejna wizyta bo cos dziasla bola w miejscu wyrwania za dlugo i jestem stale na tabletkach

Bardzo dobry fachowiec, jestem w 100% zadowolony.

Bardzo dobry fachowiec, jestem w 100% zadowolony.

Polecam,pan stomatolog jak i pani asystentka bardzo mili.

Polecam,pan stomatolog jak i pani asystentka bardzo mili.

Ostatnio poleciłam dentystę Tego mojemu bratu i był bardzo zadowolony tak jak ja.

Na wizytę prywatną umówiona byłam na konkretną godzinę. W poczekalni spędziłam 3 h , na następnej wizycie też prywatnej 1,5 h. Zapłaciłam za wypełnienie ale po ok 1,5 tygodnia okazało się ,że ubytek był za duży i zaistniała potrzeba leczenia kanałowego i znowu następny koszt - muszę dodać ,że ból zęba był ogromny mimo to nie kwalifikowałam się na Fundusz.