dr hab. Stanisław Wawryka

Urolog

W imieniu mojego 93 letniego ojca no i oczywiscie swoim bardzo dziekujemy panu doktorowi za poswiecony czas i zyczliwosc. W jednym zdaniu mozna scharakteryzowac pana doktora. Jako czlowiek- WSPANIALY Jako lekarz -MADRY I KOMPETENTNY.

Jako czlowiek- WSPANIALY
Jako lekarz -MADRY I KOMPETENTNY.

Nie polecam! nieuprzejmy niemiły i nie kompetentny! dobrze ze juz nie jest ordynatorem. To co zrobił bliskiej mi osobie to .... i jeszcze wyciaganie pieniedzy za zabiegi ; które sa refundowane! wstyd!

serdecznie DZIĘKUJE PANU DOKTOROWI WAWRYCE,CAŁEMU ZESPOŁOWI LEKARZY,PIELĘGNIAREK ZA POMOC,SERCE JAKI OKAZALI MNIE PODCZAS CZĘSTYCH POBYTÓW W SZPITALU...ZA ŻYCIE DZIĘKUJE.WDZIĘCZNY PACJĘT JAN CZERNER

serdecznie DZIĘKUJE PANU DOKTOROWI WAWRYCE,CAŁEMU ZESPOŁOWI LEKARZY,PIELĘGNIAREK ZA POMOC,SERCE JAKI OKAZALI MNIE PODCZAS CZĘSTYCH POBYTÓW W SZPITALU...ZA ŻYCIE DZIĘKUJE.WDZIĘCZNA PACJENTKA BEATA GRABOWSKA

DZIĘKUJE.WDZIĘCZNA PACJENTKA BEATA GRABOWSKA

Kompetentny, rzetelny, fachowy. Diagnoza w 100% trafna, spokojnie wyjaśnił mi istotę problemu i dobrał odpowiednie leczenie.

Profesjonalista, nie podchodzi rutynowo do pacjenta,potrafi być dobrym psychologiem w kontaktach z pacjentami.

Profesjonalista, nie podchodzi rutynowo do pacjenta,potrafi
być dobrym psychologiem w kontaktach z pacjentami.

WSPANIAŁY LEKARZ I WSPANIAŁY CZŁOWIEK Bardzo pomógł mojemu tacie DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE :)

Serdeczne podziękowania dla pana doktora i całego jego oddziału urolog (pielęgniarki i innych lekarzy) za fachową i bardzo sympatyczną opiekę od pani Janiny Macharzyńskiej. Jest to lekarz, którego polecam całym sercem.

Jest to lekarz, którego polecam całym sercem.

Doktor Wawryka jest człowiekiem o wielkim sercu i bardzo dobrym lekarzem.

Doktor Wawryka jest człowiekiem o wielkim sercu i bardzo dobrym lekarzem.

super lekarz takich wiecej zyjemy do setki

super lekarz takich wiecej zyjemy do setki