dr n. med. Stefan Cichy

Bardzo dobry lekarz,uprzejmy człowiek Kompetentny fachowiec

Bardzo dobry lekarz,uprzejmy człowiek Kompetentny fachowiec

Kilka miesięcy po urodzeniu córki, stwierdził u niej guza mózgu. Bardzo mnie przestraszył, nic nie chciał wyjaśniać twierdząć ze inni pacjenci tez czekają, z płaczem wyszłąm z gabinetu. Jak się potem okzazało to nie był żaden guz, a od lekarza nie usłyszeliśmy nawet przepraszam. Robił również córce USG nerek i badał niewłaściwą nerkę. Nie polecam nikomu, jest miły ale to stanowczo za mało.

Polecam tego lekarza. Mojej córce ratował życie i dziś jest zdrowa.Miły wyrozumiały bardzo przyjemny nie robi problemów.Jak trzeba to i w święta przyjmie nie zależnie od pory dnia.

Jeden z najlepszych lekarzy jakich spotkałam na swojej drodze. Trafnie diagnozuje, dzieci zawsze wracały do zdrowia. Udzielił mi również porad przez telefon. Bardzo konkretny i rzeczowy.

Bardzo dobry pediatra w mojej rodzinie byl prypadek kiedy dziecku nie dawali szans na przezycie tylko dr Stefan Cichy podjal sie leczemia i uratowal maleństwo polecm moje dzieci leczy bez zarzutów

w szpitalu uprzejmie i dokładnie powiedział wszystko co i jak z moim dzieckiem. POLECAM!

zawodowo zarozumiały lblblblblblblbllbl kGsskladfoahoadf

zawodowo zarozumiały lblblblblblblbllbl
kGsskladfoahoadf

byłam bardzo zadowolona , bardzo szybko rozpoznał chorobę,wizyta kosztowała mało poza tym nie przepisuje drogich leków ale skuteczne.