Lekarze Stomatolog dziecięcy Brzesko

lek. dent. Maria Kołodziej-Tolasz

Stomatolog dziecięcy

Solskiego 100
32-800 Brzesko

Polecam jak zawsze leczenie u Pani Mari :) Zawsze przyjmie, nawet jak gabinet zamknięty to postara się pomóc gdzieś po godzinach.
Opinia dodana przez: kaja

lek. dent. Agnieszka Mikulińska

ulica Rzeźnicza 5
32-800 Brzesko

Bardzo polecam. Leczę się u Pani Agnieszki od wielu lat i nigdy mnie nie zawiodła. Zawsze można liczyć na fachową pomoc i miłą atmosferę.
Opinia dodana przez: Magda

lek. dent. Janusz Biernacki

Wyzwolenia 7
32-800 Brzesko

Super stomatolog z silna ręką to usuwania zębów zero bólu 100%profesjonalizmu Całkowicie polecam.
Opinia dodana przez: Arkadiusz

lek. dent. Dorota Sikora

Gabinety Seyoum Brzesko
19 Stycznia 12
32-800 Brzesko

Bardzo miła i profesjonalna Pani stomatolog. Jako pierwsza dentystka zwróciła uwagę na to, co trzech moich poprzednich stomatologów olało! Do tego odbudowała spartolonego przez innego dentystę zęba tak, że aż byłam w szoku jaki normalny i dobry kształt może mieć ten ząb! :) Do tego wszystko tłumaczyła i pokazywała na zdjęciu RTG, zaplanowała leczenie w sposób kompleksowy i bardzo rozsądny. WRESZCIE jakiś specjalista naprawdę poświęcił mi swój czas
Opinia dodana przez: N

lek. dent. Magdalena Siudzińska

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Specjalistyczny Gabinet Lekarski Iwona Keller-Konopka
ulica św.Brata Alberta 15
32-800 Brzesko

Jestem pacjentką Pani Doktor wraz z synem od ok.20 lat. Cechuje ją bardzo profesjonalne i spokojne podejście do pacjenta, a sposób leczenia przebiega tak bezboleśnie, że kilkakrotnie zdarzało mi się przysnąć na fotelu dentystycznym. Jest bardzo dokładna, a sposób przeprowadzania zabiegów jest na wysokim poziomie epidemiologicznym. Sprzęt i materiały są wysokiej jakości. Pani Doktor prowadzi bardzo dokładną dokumentację, co jest ogromnie ważne w obecnej sytuacji. Jest lekarzem godnym polecenia i ...
Opinia dodana przez: Beata

lek. dent. Anita Kosturkiewicz-Zygmunt

ulica Ogrodowa 11/20
32-800 Brzesko

Dentystka godna polecenia!! Począwszy od tego że nie robiła pod górkę z przyjęciem to zajęła się jak starym dobrym bywalcem jej fotela dentystycznego. Omówienie, znieczulenie i robota pełen profesjonalizm.
Opinia dodana przez: Łukasz

lek. dent. Cecylia Chomka-Trautzel

Prywatny Gabinet Lekarski
Wyszyńskiego 12
32-800 Brzesko

bdb lekarz .chętnie do NIEJ przychodzę by poleczyć resztki zębów oraz poplotkować na tematy różne.cena usługi nie najwyższa.

lek. dent. Kornelia Siudzińska

Specjalistyczny Gabinet Lekarski Iwona Keller-Konopka
ulica św.Brata Alberta 15
32-800 Brzesko

Super stomatolog. Wizyta w gabinecie była czystą przyjemnością. Z wielką chęcią umówię się na kolejną wizytę.Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Robert

lek. dent. Maria Kostrzewa-Seyoum

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Gabinety Seyoum Brzesko
19 Stycznia 12
32-800 Brzesko

Niestety posiadam niemiłe doświadczenia z leczenia u pani Marii w gabinecie seyom. Dopóki leczyłam się u pani Agnieszki wszystko zapowiadało się dobrze – rozpisany plan pracy, rozpisane koszty wraz z propozycja co można wyleczyć na fundusz a co poleca zrobić prywatnie. Niestety p. A już tam nie pracuje. Pierwsza wizyta kontrolna z przeglądem – koszt 50zł. Na drugiej wizycie kolejne badanie kontrolne u szefowej lampą laserową – następne 50zł. Zlecenie ...

lek. dent. Grażyna Owsińska

gabinet stomatologiczny
pl. żwirki i wigury 1
32-800 Brzesko

Miła, profesjonalna obsługa pacjenta. Ceny za usługi do uzgodnienia co jest bardzo ważne przy większej liczbie zabiegów. Polecam!

lek. dent. Jarosław Duda

ulica Wiejska 18A
32-800 Brzesko

Profesjonalne podejście i super kompetencje. Zabiegi są wykonywane dokładnie i sprawnie. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Paulina

lek. dent. Agnieszka Dmitrowska-Smęda

Rejonowa Przychodnia Lekarska w Brzesku
Dworcowa 1
32-800 Brzesko

Pani Dmitrowska jest rewelacyjnym lekarzem pod każdym względem, a szczególnie w sprawie podejścia do dzieci-owinęła sobie moją córkę -która obawiała się dentysty-wokół palca, umie rozmawiać i postępować z dziećmi, mówi co robi, nie oszukuje ich.byłyśmy u w/w pani doktor wiele razy, za każdym razem było tak samo profesjonalnie, cierpliwie i miło. polecam gorąco!
Opinia dodana przez: magdalena

lek. dent. Magdalena Szkodny-Idzi

ulica Rzeźnicza 5
32-800 Brzesko

Jak dla mnie wszystko na +. Jak nienawidzę chodzić do dentystów, bo kto by chciał przechodzić ten ból, tak u Pani Madzi wszystko na jak najlepszym poziomie. Miła, uprzejma, kompetentna. Od teraz tylko do niej będę chodził na wizyty i osobiście każdemu polecam.
Opinia dodana przez: Damian

lek. dent. Bożena Kępa

Słowackiego 6B
32800 Brzesko

Przy jednej z realizacji doszło do wielkiej porażki, do której pani doktor nie chciała się przyznać. Miało to katastrofalne skutki dla zębów.

lek. dent. Iwona Ablewicz

Słowackiego 2