lek. dent. Magdalena Szkodny-Idzi

Jak dla mnie wszystko na +. Jak nienawidzę chodzić do dentystów, bo kto by chciał przechodzić ten ból, tak u Pani Madzi wszystko na jak najlepszym poziomie. Miła, uprzejma, kompetentna. Od teraz tylko do niej będę chodził na wizyty i osobiście każdemu polecam.

Super Stomatolog; fachowość i uprzejmość na światowym poziomie. Jestem bardzo zadowolony z efektów leczenia. Polecam :)

Zawsze pomocna. Cieszę się, że kiedyś trafiłem na Panią Magdę, gdy miałem duży problem, od tego momentu w końcu moje zęby są kompleksowo leczone.

Pani Magda jest delikatna miła, uprzejma, ale nie umie sobie organizować czasu pracy. na jedna godzinę zapisuje bardzo dużo pasjonatów, w związku z czym jest u niej "wyścig kto pierwszy"... Na samej już wizycie poświęca pacjentowi rożnie od minuty do najwyżej piętnastu minut. Jak miałam robione leczenie kanałowe to musiałam być u niej co tydzień na wymianę lekarstwa zwykle to było od godziny do nawet czterech godzin czekania w kolejce by wejść do gabinetu na minutę...

jest ok:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? nie polecam