Stomatolog Brzesko

ulica Wiejska 18A
32-800 Brzesko

Godny polecenia stomatolog, delikatny, uprzyjmy i co najważniejsze kompetentny , polecam mimo długich terminów oczekiwania na wizytę.

Opinia dodana przez: Magdalena

Opinia dodana przez: Arkadiusz

Prywatny Gabinet Lekarski
Piłsudskiego 2
32-120 Nowe Brzesko

Bardzo dobry lekarz, Pani Doktor super wyremontowała moją buźkę. Lekarz godny polecenia kazdemu, kto boi się dentysty.

Opinia dodana przez: malgosia

ulica Rzeźnicza 5
32-800 Brzesko

Z usług Pani Agnieszki korzystam od wielu lat.Pani Agnieszka ma wyjątkowe podejście do pacjenta. Leczenie zębów wykonywane jest zawsze z troską o pacjenta, kompleksowo i do momentu całkowitego wyleczenia. Większość dentystów z którymi miałem do czynienia po 1 opatrunku tymczasowym była zakładaną plomba. I problem powracał z danym zębem. U Pani Agnieszki leczenie przeprowadzane jest do skutku. Przez co plomby i inne wypełnienia są trwałe przez lata. W Brzesku i okolicach jak dla mnie najlepszy dentysta.

Opinia dodana przez: Rafał

Specjalistyczny Gabinet Lekarski Iwona Keller-Konopka
ulica św.Brata Alberta 15
32-800 Brzesko

Super stomatolog. Wizyta w gabinecie była czystą przyjemnością. Z wielką chęcią umówię się na kolejną wizytę.Gorąco polecam.

Opinia dodana przez: Robert

Prywatny Gabinet Lekarski
Wyszyńskiego 12
32-800 Brzesko

bdb lekarz .chętnie do NIEJ przychodzę by poleczyć resztki zębów oraz poplotkować na tematy różne.cena usługi nie najwyższa.

lek. dent. Magdalena Siudzińska

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Specjalistyczny Gabinet Lekarski Iwona Keller-Konopka
ulica św.Brata Alberta 15
32-800 Brzesko

Jestem pacjentką Pani Doktor wraz z synem od ok.20 lat. Cechuje ją bardzo profesjonalne i spokojne podejście do pacjenta, a sposób leczenia przebiega tak bezboleśnie, że kilkakrotnie zdarzało mi się przysnąć na fotelu dentystycznym. Jest bardzo dokładna, a sposób przeprowadzania zabiegów jest na wysokim poziomie epidemiologicznym. Sprzęt i materiały są wysokiej jakości. Pani Doktor prowadzi bardzo dokładną dokumentację, co jest ogromnie ważne w obecnej sytuacji.
Jest lekarzem godnym polecenia i tak też robię, gdy ktoś ze znajomych prosi o kontakt z bardzo dobrym stomatologiem.

Opinia dodana przez: Beata

Solskiego 100
32-800 Brzesko

Stomatolog bardzo dokładny i miły, rzeczowy, dobrze przedstawiający stan pacjenta, wyczerpująco odpowiadała na pytania i wszystko omawiała. Na pewno do niej wrócę.

Opinia dodana przez: Maria

gabinet stomatologiczny
pl. żwirki i wigury 1
32-800 Brzesko

Miła, profesjonalna obsługa pacjenta. Ceny za usługi do uzgodnienia co jest bardzo ważne przy większej liczbie zabiegów. Polecam!

Rejonowa Przychodnia Lekarska w Brzesku
Dworcowa 1
32-800 Brzesko

Pani Dmitrowska jest rewelacyjnym lekarzem pod każdym względem, a szczególnie w sprawie podejścia do dzieci-owinęła sobie moją córkę -która obawiała się dentysty-wokół palca, umie rozmawiać i postępować z dziećmi, mówi co robi, nie oszukuje ich.byłyśmy u w/w pani doktor wiele razy, za każdym razem było tak samo profesjonalnie, cierpliwie i miło. polecam gorąco!

Opinia dodana przez: magdalena