Lekarze Stomatolog dziecięcy

lek. med. Urszula Odya

PRODENT Garnizon
ul. A. Słonimskiego 1/65
80-280 Gdańsk

Bardzo cierpliwy, sympatyczny :) choć musiał mi ratować 8 ząb co nie jest łatwe a druga jest w trakcie już też leczenia. Lekarz wytłumaczył jak będzie wyglądało leczenie i wytłumaczył ewentualne skutki, które mogą sie pojawić później przy tym zębie. Profesjonalnie podchodzi do każdej sprawy. Co najważniejsze nie boli nic zawsze sie pyta czy boli :) wracam na następną kanałówkę bo wiem że solidnie zostanie zrobiona:) Z czystym sumieniem polecam ...

lek. med. Joanna Bobryk

PRODENT Garnizon
ul. A. Słonimskiego 1/65
80-280 Gdańsk

Pani to dentysta ze wspaniałym podejściem do pacjenta. Jest lekarzem, który ry nie tylko jest zaangażowany w swoją pracę, ale również bardzo kompetentnym, który szuka najlepszych rozwiązań w danym przypadku. Poza tym nade wszystko dba o komfort pacjenta podczas wizyty oraz przyjazna atmosferę. Polecam każdemu . https://www.4udentalclinic.pl/

lek. dent. Michał Nawotczyński

Rehasport Clinic
ul. Górecka 30 (Galeria Panorama)
60-201 Poznań

Boisz się dentysty? Poprzednie leczenie ktoś spartolił? No to znaczy, że nie byłeś u Michała Nowatczyńskiego. Chcesz wyleczyć porządnie ząb i się zrelaksować to zasuwaj na wizytę. Nie bałam się wizyt u dentysty jednak teraz czuję różnicę między innymi, a tym lekarzem. Oby nie zmienił miejsca przyjmowania w Medicadent w Poznaniu. Dziś idę na kolejną wizytę :)

lek. dent. Katarzyna Joniak-Guziewska

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Całodobowe Centrum Stomatologii Ludna
Ludna 10a
00-414 Warszawa

Perfekcja w każdym milimetrze zębów moich dzieci . Zastanawiam się jak one bez oporów siadają na ten fotel tortur ale to sprawia Pani Doktor Katarzyna . Zawsze uśmiechnięta i pełna balsamicznego działania na dziecięce charakterki . Polecam-rodzic

lekarz Anna Widmańska-Grzywaczewska

Szpital Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46
02-739 Warszawa

Świetny lekarz oraz osobiście przemiła kobieta. Polecam dla tych, którzy chcą mieć murowany efekt oraz być obsłużonym z uśmiechem. Goraco polecam.

lek. dent. Marta Siewert

Enel Med
ul. Jana Pawła II 29
Warszawa

Tłumaczy jasno i wyraźnie, wyrywa zęby sprawnie i co najważniejsze - delikatnie, by nie uszkodzić dziąseł i innych zębów, umie wczuć się w stan pacjenta. Pełen profesjonalizm !!!
{'id': None, 'name': u''} Stomatolog
                                       lek. stom. Alina Drozd

lek. stom. Alina Drozd

Prywatny Gabinet Stomatologiczny A. i Z. Drozd

kompetentna, uprzejma, super fachowiec, no i piękna Pani doktor Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za tak pięknie zrobione zęby !!!!
Bardzo dobry lekarz stomatolog . Miałam bądź mam przyjemność być jej pacjentką w gabinecie Stomatologia cichoń . leczyła mi zeby i zawsze z powodzeniem ;)
Opinia dodana przez: Marysia
{'id': 40647, 'name': u'Bydgoszcz'} Stomatolog
                                       lek. dent. Anna Kulikowska

lek. dent. Anna Kulikowska

DENmed Klinika Stomatologiczna
Profesora Sylwestra Kaliskiego 26
85-796 Bydgoszcz

Wspaniały lekarz, profesjonalizm ,życzliwość,poczucie humoru.Syn przestał bać się dentysty po wizycie u Pani dr.czeka na kolejne wizyty.
{'id': 40647, 'name': u'Bydgoszcz'} Stomatolog
                                       lek. dent. Mateusz Termanowski

lek. dent. Mateusz Termanowski

DENmed Klinika Stomatologiczna
Profesora Sylwestra Kaliskiego 26
85-796 Bydgoszcz

Bardzo dobry stomatolog. Ma dużą wiedzę i fantastyczne podejście do pacjenta. Wizyty u tego lekarza to sama przyjemność, mimo, iż chodzenie do dentysty nikomu dobrze się nie kojarzy :) Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Kamil
                                       lek. stom. Dorota Przybysz

lek. stom. Dorota Przybysz

Stomatolog, Protetyk

Kartezjusza 2 lok.307
01-480 Warszawa

Jestem pod wrażeniem po wizycie u pani doktor Przybysz w Formmedzie. Zawsze bałam się dentysty, a u niej okazało się, że wszystko może być miło, z uśmiechem i bez bólu. Nawet zastrzyk znieczulający zrobiła tak, że nie czułam żadnego bólu. Wszystko mi wyjaśniła, pokazała na zdjęciu gdzie mam problem. Przy okazji okazało się, że mam jeszcze ubytek w innym miejscu. Bez stresu zapisałam sie na następną wizytę.
Opinia dodana przez: Hania W
{'id': 22728, 'name': u'Chorz\xf3w'} Stomatolog
                                       lek. dent. Michał Makowski

lek. dent. Michał Makowski

Stencel
Franciszka Karpińskiego 3
41-500 Chorzów

Napiszę to co na: https://www.znanylekarz.pl/michal-makowski-2/stomatolog/myslowice/2 Wnikliwy, cierpliwy, nie lekceważy Pacjentów ani ich problemów. Doskonały fachowiec. Szczerze polecam!!!
Opinia dodana przez: Agathe

lek. med. Anna Polak-Tarnowska

PRODENT Gdynia Dąbrówka
ul. Sojowa 4E/1
81-589 Gdynia

Pani doktor bardzo sympatyczna, cierpliwa i wszystko dokładnie tlumaczy. Juz jestem em umówiona na kolejną wizytę. https://www.4udentalclinic.pl/

lek. dent. Grzegorz Gdula

Vita-Dent Stomatologia
Nobla 3/1A
50-249 Wrocław

Pan Grzegorz zrobił mi 2 implanty zębów i jestem bardzo zadowolony z wyglądu nowych zębów. Pełny profesjonalizm

dr n. med. Ewa Czajkowska

Protetyk, Stomatolog

NZOZ Platanus Dent – Ewa Czajkowska
Moniuszki 9/2
71-430 Szczecin

Miła, bardzo ciepła, cierpliwie tłumaczy wszystkie aspekty leczenia. Widać, że lubi swój zawód. Nowoczesny, świetnie wyposażony gabinet. Polecam!

lek. dent. Elżbieta Wojtanowska

Prywatny Gabinet Lekarski
os. Piastów 12 k
31-623 Kraków

Dr.Wojtanowska to godny polecenia stomatolog, uprzejma , profesjonalna , punktualna, z bardzo dobrym podejściem do pacjenta
Opinia dodana przez: Renata

lek. dent. Joanna Skorwider-Dybczak

Centrum Medyczne PROFMEDICAL
Szarych Szeregów 46
40-750 Katowice

PlSuper lekarz! Empatyczna, kompetentna, dokładna👍chodzenie do Niej na wizyty to czysta przyjemność, nawet kanałowe leczenie w Jej wykonaniu, to rzecz prawie niezauważalna 🙂
Opinia dodana przez: Agnieszka Maszlej

lek. dent. Urszula Sucharzewska

Chirurg stomatolog

Dental Art Studio
Magazynowa 11/3
02-652 Warszawa

Jestem bardzo zadowolony, pełen profesionalizm. Pani doktor fachowo wytłumaczyła i profesjonalnie wykonała zabieg.
                                       lekarz Gustaw Baranowski

lekarz Gustaw Baranowski

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Dent-a-Medical S.A. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Duchnicka 3
01-796 Warszawa

Świetny chirurg, który dokonał niemożliwego! Moja ósemka to był istny cud natury, którego usunięcia nie chciał podjąć się inny chirurg. Korzeń był tak wygięty, że praktycznie uniemożliwiał ekstrakcję. Po wizycie u dr Baranowskiego w Klinice Formmed okazało się, że jednak da się to zrobić! Pan dr jest aniołem, spokojnym głosem mówi co robi, a przede wszystkim wie co robi! Bezboleśnie i skutecznie usunął ósemkę i wszystko odbyło się bez problemu. ...
Opinia dodana przez: MagdaB
                                       lek. stom. Anetta Howorus-Bartoszcze