Lekarze Stomatolog dziecięcy Jaworzno

Stomatolog, Implantolog

Stomatologia Siewniak
Starowiejska 8
43-600 Jaworzno

Bardzo polecam tego lekarza. Wykonywałam u niego licówki na górne zęby. Zęby wyszły przepięknie. Do tego miła atmosfera, sympatyczne i profesjonalne podejście do pacjenta. :)
Opinia dodana przez: Monika Zawiślan
{'id': 15178, 'name': u'Jaworzno'} Stomatolog
                                       lek. dent. Magdalena Siewniak

lek. dent. Magdalena Siewniak

Stomatolog, Ortodonta

Stomatologia Siewniak
Starowiejska 8
43-600 Jaworzno

Pełen profesjonalizm i opieka w 100%. Ponadto delikatność, pełna informacja i umiejętność słuchania pacjenta, czego niestety wielu lekarzom brakuje. Po tym jak zostałam potraktowana w niepublicznym zakładzie współpracującym z NFZ to wizyta u Pani Magdaleny Siewniak była mercedesem w swojej klasie ;) Dziękuję za pomoc i proszę trwać w swojej pasji. Więcej takich jak Pani i będzie żyło się lepiej, conajmniej bez bólu.
Opinia dodana przez: Joanna

lek. dent. Mariusz Majka

ulica Grunwaldzka 123
43-600 Jaworzno

Jedyny dentysta któremu można zaufac :-) Pełen profesjonalizm i świetne podejście do pacjenta Polecam !!!
Opinia dodana przez: Radosław Padlo

lek. dent. Jerzy Żurawik

Zwycięstwa 100
43-608 Jaworzno

Zawsze bałem się dentysty, a Pan Jerzy sprawił, że znów chętnie przychodzę i lecę swoją jamę ustną. Polecam.

lek. dent. Małgorzata Curyło

Północna 8
43-600 Jaworzno

Jak zawsze obawiałem się lekarzy stomatologów, to akurat tą Panią mogę polecić każdemu. Leczenie bezbolesne, dzisiaj ósemka wyrwana w mgnieniu oka. Po za tym jest bardzo uprzejma, często zadaje pytanie czy znieczulenie dalej działa, czy wszystko w porządku, porozmawia na różne tematy. Na prawdę godna polecenia Pani Stomatolog z Jaworzna.
Opinia dodana przez: Przemysław

lek. dent. Monika Kolat

Pl. Św.Jana 9
32510 Jaworzno

Bardzo dobra stomatolog godna polecenia i pozytywnie nastawiona do ludzi jak i do życia pozdrawiam:))

lek. dent. Krystyna Wiktorczyk

Grunwaldzka 222
32510 Jaworzno

Profesjonalna, bardzo miła i uprzejma, niezmiennie od kilkunastu lat, bo od tylu lat jesteśmy całą rodzina pacjentami Pani doktor, a do tego jeszcze b.przystępne ceny. Szczerze polecam, Alicja
Opinia dodana przez: Alicja

lek. dent. Tatiana Jamróz-Szłapa

Prywatna Praktyka Stomatologiczna dr n. med. Tatiany Jamróz-Szłapy
Spacerowa 1
43-600 Jaworzno

Duża wiedza, przystępny sposób tłumaczenia i świetny kontakt z pacjentem. W gabinecie czysto, panuje bardzo miła atmosfera, w razie jakichkolwiek wypadków itd kontakt mailowy czy przez telefon 👍
Opinia dodana przez: Ola

lek. wet. Agnieszka Matuszczyk

Bogusławskiego 16
43-600 Jaworzno

Doskonała atmosfera mimo wizyty u Dentysty, sto procen profesionalizmu Wspaniały efekt końcowy. Serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Pawel Cierpich

dr n. med. Justyna Witalińska-Łabuzek

Prywatna Praktyka Stomatologiczna
Krakusa 1
43-600 Jaworzno

Wspaniała specjalistka z genialnym podejściem i wyczuciem. Po wielu złych doświadczeniach trafiłam na Panią doktor i już od kilkunastu lat korzystam tylko z jej usług. Pełne zaufanie! Polecam z całego serca!
Opinia dodana przez: Sylwia

dr n. med. Marcin Michlewicz

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Poradnia Stomatologiczna "Michlewicz" NZOZ Michlewicz Marcin
Przechodnia 5
43-600 Jaworzno

Okazuje się że może nie boleć. Po wizycie całkiem inne podejście do wizyt u stomatologa, oczywiście na plus.
Opinia dodana przez: Michał

lek. dent. Leszek Frąckiewicz

Elżbiety 1
43-607 Jaworzno

Jestem bardzo zadowolona z wizyty, trafiłam do Pana Leszka Frąckiewicz z wyrwaniem zęba, które odbyło się szybko i bezboleśnie w ogóle cała wizyta odbyła się bardzo sympatycznie i fachowo. Polecam tę miejsce z całego serca
Opinia dodana przez: Aneta

dr n. med. Iwona Orczyk

Protetyk, Stomatolog

Dental Art dr. Iwona Orczyk
Górnośląska 18
43-602 Jaworzno

Pomyłka . Szkoda czasu i nerwów. To jest przedsiębiorcą wykonujący usługi dentystyczne a nie lekarz. Miesięczny czas oczekiwania na wyrwanie chwiejącej się mlecznej jedynki.
Opinia dodana przez: Nikt

lek. dent. Iwona Bystry

Chirurg stomatolog, Protetyk

Zegadłowicza 45
43-600 Jaworzno

Bardzo dobra Pani doktor byłam u niej wyrwać ósemkę i dosłownie nawet nie wiem kiedy się jej pozbyła, zagadała mnie dała znieczulenie i wyrwała trwało to jakieś 3 minuty, i żadnych późniejszych komplikacji. W dodatku jest bardzo uprzejma i widać że zna się na swojej pracy ja mam jeszcze 3 ósemki do wyrwania i na pewno nie skorzystam z usług innego lekarza.

lek. dent. Dorota Łoś

stomatologiczny
starowiejska
43-603 Jaworzno

POLECAM W 100%! Pani Doktor bardzo rzetelna, o wszystkim informuje, przykłada się, walczy o każdy ząb! ;) Gdyby nie pani Doktor chodziłbym teraz bez trójki! Bardzo miła, a w tych czasach, to niestety rzadkość. ;) Po przeczytaniu niektórych komentarzy nie mogę uwierzyć, że byłem w tym samym gabinecie! Ostatnia pani przeszła samą siebie! :) To właśnie jej komentarz, pełen kłamstw wyssanych z palca zmusił mnie do udzielenia się tutaj. Chodzę ...
Opinia dodana przez: Artur

lek. dent. Bogumiła Cichoń

Bogusławskiego 16
43-600 Jaworzno

Witam Byłam u Pani doktor raz, na NFZ chciałam zrobić ząbka + plomba światłoutwardzalna. Pani doktor byłą miła, sprawdziła mi stan wszystkich zębów, w jednym powierciła przez chwilkę (dziurka była mała) i założyła plombę za którą musiałam zapłacić 130 zł, wg mnie to bardzo dużo, poza tym ok

Aleksandra Leś

Ortodonta, Stomatolog

Korczyńskiego 87a
43-607 Jaworzno

Chciałabym ostrzec wszystkich zainteresowanych wizytą u pani Leś. Leczenie podjęłam 2 lata temu- nosiłam dwa aparaty stałe. Przez ten czas kobieta przesuwała mi górne zęby (począwszy od lewej jedynki) w lewo, prawą stronę zostawiając nietkniętą. Efekt wygląda tak, że lewa 7 i 8 wyszły z łuku i rosną mi teraz na bok, przygryzając skórę, kiedy mówię lub jem! Kiedy patrzę na zęby od góry to widzę, że jedynki nie są ...

lek. dent. Iwona Bystry

Zegadłowicza 45
43-600 Jaworzno

Obrzydliwie pazerne na pieniądze babsko Za wsadzenie dwóch tabletek Nipas do suchodołu zębowego skasowała 100 PLN Tabletki sa mniej warte nić 2 PLN

lek. dent. Piotr Grabowski

Szymanowskiego 18 lok. 13
32-510 Jaworzno

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lek. dent. Barbara Taszakowska

Niepubliczny Zakład Opieki Zrdowotnej "Soteria" s.c.
ul.Grunwaldzka 104

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ