Filtruj terminy

Stomatolog Dziecięcy Kielce

Dorota Garbas

Jagiellońska 23
25-734 Kielce

Szczerze polecam Panią Dorote :) Stomatolog jakich mało :) zawsze uśmiechnięta, miła i przesympatyczna.Ja leczę sie juz ponad 10 lat u p.Doroty :). Leczy sie również moja rodzina :)i znajomi :)
Nie wyobrażam sobie leczyć zeby u innego stomatologa!!!!!!
Dzięki p.Dorocie naprawde polubiłam chodzić do dentysty , jak również moje dziecko idzie z ochota. Dziekujemy :)

lek. dent. Joanna Zemlik

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

ŚWIĘTOKRZYSKIE CENTRUM MATKI I NOWORODKA SZ.S.
ulica Prosta 30
25-731 Kielce

Pani doktor dość miła ale bardzo nerwowa, prędka, nie wyleczyła córce zębów tylko kazała zrobić zdjęcie czy ma miejsce na nowe zęby a ja poszłam z dzieckiem żeby zaleczyła malutki ubytek. Ubytek w krótkim czasie zrobił się duży, ząb się dziecku połamał... trzeba było rwać ale p.dr nie wyrwała dokładnie. Musiałam iść do innego lekarza, który poprawiał robotę po p.Zemlik. Innym razem kazała jeść dużo lodów dziecku gdzie moje dziecko ...
Opinia dodana przez: Nina

Alina Śmiech

Gabinet Stomatologiczny
Wapiennikowa 15
25-132 Kielce

Dentystka wyjątkowo profesjonalna. Moje dziecko nie chciało leczyć się u żadnego innego stomatologa, tutaj o dziwo się udało.
Pani doktor podchodzi do swojego zawodu naprawdę z wielkim sercem. Gorąco polecam :)
Opinia dodana przez: Małgorzata

lek. dent. Katarzyna Czarnecka-Kupis

BeautyDent Prywatny Gabinet Stomatologiczny
Paderewskiego 37/39A lok. 4
25-502 Kielce

Polecam Panią Doktor!!! Jest bardzo miła i ma podejście do maluchów. Bez najmniejszego problemu i (płaczu dziecka) zaleczyła ząbek mojej dwu i pół letniej córci!!!

lek. dent. Bartosz Biskup

Stomatolog dziecięcy

Gabinet prywatny

Kielce

Bardzo profesjonalny stomatolog który swoja prace wykonuje w 100% Bardzo cieszy mnie godziny wizyty , doktor nigdy sie nie spóźnia Podczas wizyty 50 razy sie pyta czy wszystko w porządku. na dodatek personel czyli asystentki są tak samo uprzejme i zawsze uśmiechnięte co odbija sie na atmosferę gabinetu W poczekalni jak i w gabinecie telewizor żeby człowiek sie tak nie stresował ;) Ceny podane na stronie jak i w gabinecie ...
Opinia dodana przez: Milena

lek. dent. Agata Miszczyk-Lewandowska

Przychodnia
Warszawska 30
25-312 Kielce

Przyszedłem na skaling i przed zabiegiem zostało mi wykonane zdjęcie RTG bez uprzedzenia o kosztach tego zdjęcia (z rozmowy wynikało, że aparat został niedawno zakupiony).

Nie zostałem poinformowany dlaczego zdjęcie jest robione, chamstwo.
Opinia dodana przez: Michał

lek. dent. Małgorzata Giedyk

Gabinet Stomatologiczny Małgorzata Giedyk
Pl. Wolności 8/12a
25-367 Kielce

Lekarz ze znakomitym podejściem do pacjenta.Doradzi wytłumaczy Polecam z czystym sumieniem.

lek. dent. Agnieszka Piwońska-Sternak

ulica Warszawska 161/112
25-547 Kielce

Pani dr Agnieszka to stomatolog z powołania, miła i sympatyczna, a ceny w jej gabinecie bardzo przyzwoite. Serdecznie polecam AGBO-DENT w Kielcach !!!

lek. dent. Barbara Czerwińska-Niezabitowska

Stomatolog dziecięcy, Ortodonta