Filtruj terminy

Stomatolog Dziecięcy Kielce

Gabinet prywatny

Kielce

Bardzo uprzejmy i delikatny stomatolog dziecięcy ze wspaniałym podejściem do dzieci i rodziców; cierpliwy,wyrozumiały,kompetentny.Pełen profesjonalizm.Polecam!

lek. dent. Małgorzata Giedyk

Gabinet Stomatologiczny Małgorzata Giedyk
Pl. Wolności 8/12a
25-367 Kielce

Lekarz ze znakomitym podejściem do pacjenta.Doradzi wytłumaczy Polecam z czystym sumieniem.

ulica Warszawska 161/112
25-547 Kielce

Pani dr Agnieszka to stomatolog z powołania, miła i sympatyczna, a ceny w jej gabinecie bardzo przyzwoite. Serdecznie polecam AGBO-DENT w Kielcach !!!

BeautyDent Prywatny Gabinet Stomatologiczny
Paderewskiego 37/39A lok. 4
25-502 Kielce

Polecam Panią Doktor!!! Jest bardzo miła i ma podejście do maluchów. Bez najmniejszego problemu i (płaczu dziecka) zaleczyła ząbek mojej dwu i pół letniej córci!!!

Dorota Garbas

Jagiellońska 23
25-734 Kielce

Szczerze polecam Panią Dorote :) Stomatolog jakich mało :) zawsze uśmiechnięta, miła i przesympatyczna.Ja leczę sie juz ponad 10 lat u p.Doroty :). Leczy sie również moja rodzina :)i znajomi :)
Nie wyobrażam sobie leczyć zeby u innego stomatologa!!!!!!
Dzięki p.Dorocie naprawde polubiłam chodzić do dentysty , jak również moje dziecko idzie z ochota. Dziekujemy :)

Alina Śmiech

Gabinet Stomatologiczny
Wapiennikowa 15
25-132 Kielce

Dentystka wyjątkowo profesjonalna. Moje dziecko nie chciało leczyć się u żadnego innego stomatologa, tutaj o dziwo się udało.
Pani doktor podchodzi do swojego zawodu naprawdę z wielkim sercem. Gorąco polecam :)
Opinia dodana przez: Małgorzata

Przychodnia
Warszawska 30
25-312 Kielce

Umówiłam się na wizytę telefonicznie, na stronie internetowej gabinetu nie ma cennika. Po wejściu do Pani Doktor (przed rozpoczęciem leczenia) pytam o cenę usługi...pani dr. informuje mnie-210zł.....mówię że nie jestem przygotowana na takie koszty . A Pani dr. , że w takim razie muszę zapłacić za wejście do gabinetu 60 zł. Ponadto nie otrzymałam paragonu (choć czekałam na niego)Nie polecam
Opinia dodana przez: anna

lek. dent. Joanna Zemlik

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

ŚWIĘTOKRZYSKIE CENTRUM MATKI I NOWORODKA SZ.S.
ulica Prosta 30
25-731 Kielce

Pani doktor dość miła ale bardzo nerwowa, prędka, nie wyleczyła córce zębów tylko kazała zrobić zdjęcie czy ma miejsce na nowe zęby a ja poszłam z dzieckiem żeby zaleczyła malutki ubytek. Ubytek w krótkim czasie zrobił się duży, ząb się dziecku połamał... trzeba było rwać ale p.dr nie wyrwała dokładnie. Musiałam iść do innego lekarza, który poprawiał robotę po p.Zemlik. Innym razem kazała jeść dużo lodów dziecku gdzie moje dziecko ...
Opinia dodana przez: Nina

Kujawska 19/41