Małgorzata Paśnik

Ortodonta, Stomatolog

Gorąco polecam panią doktor w końcu mogę cieszyć się pięknym uśmiechem, efekty leczenia super! Leczenie trwało długo to normalne, co dla mnie bardzo ważne Pani Doktor przykładała bardzo dużą wagę do higieny jamy ustnej w trakcie leczenia , zostałam nawet poinformowana o produktach spożywczych których powinnam unikać!

Leczenie przebiegło w fajnej atmosferze, przede wszystkim dlatego że pani doktor Małgorzata ma bardzo dobre podejście do pacjenta, jest cierpliwa, sympatyczna i wszystko dokładnie wyjaśnia, już napoczątku leczenia tak że nic nie jest w stanie zaskoczyć

Leczenie mojej córki przebiegło bardzo dobrze Pani Malgorzata ma świetne podjeście, bez problemu przekonała córkę od przrestrzegania wszystkich zaleceń. Leczenie jest długotrwałe jednak efekty super i warte włożonego wysilku

Moja córka bardzo lubi Panią Doktor Małgorzatę Paśnik, chętnie chodzi na wizyty i co ważne spełnia wszystkie polecenia ponieważ nie chce zawieść Pani Doktor i mieć piękne ząbki! Wspaniałe podejście do dzieci! Co jest bardzo ważne przy leczeniu ortodontycznym, które jest długie i wymaga od pacjenta dyscypliny

dziękuję za leczenie było bardzo profesjonalne, Pani Doktor bardzo sympatyczna podchodzi do pacjenta wspaniale jest cierpliwa wszystko tłumaczy i wyjaśnia Efekt leczenia super polecam!

polecam warto zgłosić się do pani doktor Małgorzaty Paśnik jeżeli ma się jakieś problemy ortodontyczne leczenie przebiega według ustalone planu wszystkie kolejne etapy są bardzo dobrze omówione z praktycznych informacji w gabinecie można posługiwać się kartą płatniczą

bardzo udane leczenie chociaż trochę trwało ale tak to już jest w ortodoncji muszę przyznać że pani doktor jest bardzo cierpliwa i miła. Tłumaczy wszystko dokładnie i rozumie obawy polecam

jestem bardzo zadowolony z leczenia u pani doktor Małogrzaty Paśnik, ma bardzo fajne podejście do pacjenta, jest miła i kompetentna, działa zgodnie z ustalonym planem leczenia, wyjaśnia każdy etap

Cieszę się że zdecydowałem się na leczenie u pani Małgorzaty Paśnik mogę teraz cieszyć się pięknym uśmiechem! Bardzo miła i kompetentna lekarka

leczenie tutaj przebiegło pomyślnie polecam panią doktor Małgorzatę Paśnik wszystkim jest bardzo kompetentna i ma dobre podejście do pacjenta