Małgorzata Paśnik

Ortodonta, Stomatolog

polecam warto zgłosić się do pani doktor Małgorzaty Paśnik jeżeli ma się jakieś problemy ortodontyczne leczenie przebiega według ustalone planu wszystkie kolejne etapy są bardzo dobrze omówione z praktycznych informacji w gabinecie można posługiwać się kartą płatniczą

leczenie tutaj przebiegło pomyślnie polecam panią doktor Małgorzatę Paśnik wszystkim jest bardzo kompetentna i ma dobre podejście do pacjenta

jestem bardzo zadowolony z leczenia u pani doktor Małogrzaty Paśnik, ma bardzo fajne podejście do pacjenta, jest miła i kompetentna, działa zgodnie z ustalonym planem leczenia, wyjaśnia każdy etap

jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia u pani doktor Małgorzaty Paśnik uśmiecham się swobodnie jeszcze raz dziękuję

w 100% polecam panią doktor Małgorzatę Paśnik doskonale zadbała o mój uśmiech efekt leczenia wspaniały

obsługa na wysokim poziomie, mila atmosfera i 100% kompetencji. Zdecydowanie polecam Panią Doktor, która wykazała się dużą cieprpliwością.

polecam panią doktor jest wspaniałym ortdontą dzięki niej mam w końcu takie zęby o jakich marzyłem, ma bardzo profesjonalne podejście do pacjenta

Polecam bardzo dobra Pani Doktor , która umie naprostować zeby w każdym wieku :). Dba o kazdego pacjenta . Jest miłą osobą i umie wszystko wytłumaczyć w jaki sposób przebiega leczenie . Jak najbardziej polecam Panią Doktor :)

zgadzam się, ze Pani doktor nie poświęca uwagi pacjentom nie informuje o dalszym przebiegu leczenia mało rozmowna niekontaktowa choć ze swoją asystentką rozprawia na różne tematy ale co mnie to obchodzi? Powinna mnie pacjenta informować co robi i w jakim celu. Najwazniejsze jak będą wyglądały zęby i co ze szkliwem?

Po wizycie u pierwszego lekarza, odesłano mnie z kwitkiem na usuwanie 3ki, która wrastała w podniebienie. Na szczęście polecono mi panią Paśnik, która uratowała mnie przed wyrywaniem i po dwóch latach nawet nie muszę nosić już aparatu. Polecam!

Polecam!