Stomatolog Kielce

Przychodnia Stomatologiczna
Massalskiego 17
25-635 Kielce

Bardzo dobry, profesjonalny dentysta, wyleczył mi zęba, którego 5 innych wcześniejszych dentystów nie potrafiło, szczerze polecam każdemu.

Gabinet Stomatologiczny Gąszcz Jarosław

25-005 Kielce

Pierwszy raz miałam wyrywanego zęba i to 8, bardzo się bałam, wizyta trwała 10 min, a po zabiegu zero opuchlizny i powikłań, bardzo dobry lekarz, naprawdę polecam, super podejście do pacjenta

Opinia dodana przez: Anna

Prywatny Gabinet Lekarski
Strasza 3 a
25-108 Kielce

Jeśli ktoś szuka kompetentnego i porządnego dentysty z wyczuciem, to ja polecam Panią Doktor Garnuszewską z przychodni w Nowinach Białe Zagłębie 51 chyba.
Jan Zuba

Jan Zuba

Opinia dodana przez: Jan Zuba

Nałkowskiej 2A/42
25-546 Kielce

Miły, bardzo kulturalny, kompetentny, dokładnie tłumaczy każdy krok leczenia, rozpisuje jego plan. Przy każdym problemie można zadzwonić, a dodatkowa wizyta przy aparacie ortodontycznym jest darmowa. Polecam wszystkim, szczególnie tym którzy boją się dentystów i ortodontów.

Opinia dodana przez: Patrycja

Gabinet prywatny

Kielce

Kompetentny, uprzejmy i szczerze zainteresowany dobrem pacjenta fachowiec. Polecam gorąco.

ul. Złota 23
25-015 Kielce

Jestem bardzo zadowolony z przeprowadzonego u mnie leczenia ortodontycznego przez Pana Dr-a, mimo mojego beznadziejnego przypadku,wdzięczny pacjent, polecam

Opinia dodana przez: Michał

lek. dent. Małgorzata Giedyk

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Gabinet Stomatologiczny Małgorzata Giedyk
Pl. Wolności 8/12a
25-367 Kielce

Lekarz ze znakomitym podejściem do pacjenta.Doradzi wytłumaczy Polecam z czystym sumieniem.

Pani doktor jest przesympatyczna i kompetentna! Poświęca odpowiednio dużo czasu pacjentowi, robi wszystko dokładnie, nie ma mowy o fuszerce. Gabinet też profesjonalnie wyposażony, sama pani doktor dba o higienę, co jest bardzo ważne. Serdecznie polecam!

ulica Warszawska 161/112
25-547 Kielce

Pani dr jest dentystą na dobrym poziomie więc serdecznie polecam i podaję Wam nr do rejestracji tel. 604216165

Konopnickiej 5
25-410 Kielce

Bardzo fachowa i miła osoba, leczy dokładnie, dba o komfort pacjenta. Ma rewelacyjne podejście do dzieci - mnóstwo cierpliwości, ale też stanowczości i poczucia humoru. Pani doktor można na 100% zaufać.

Opinia dodana przez: Ola