Małgorzata Paśnik

Ortodonta, Stomatolog

Sczerze nie polecam! Bardzo oszczędna w uzupelnianiu materialu, co skutkowalo dodatkowymi wizytami (przyklejanie części, które odpadły i nie chciały się już trzymać, zamiast nowych). Dodatkowo uważam, że lekarz powinien skupić się na pracy, a nie notorycznym wypowiadaniu negatywnej opinii na temat kolczyka w brwi (przy każdej wizycie).

Niestety zupełnie nie spelniła naszych oczekiwań. Dziecko miało zatrzymany ząb który kazała usunąć (a chodziło o trójkę górną). Chirurg jak zobaczył skierowanie to polecił nam inną orto która sprowadziła ząb bez problemu. Nie polecam nikomu!!!!

Uważam, że pani jest bardzo ale to bardzo sympatyczna. Jeszcze nigdy się z takim ortodontą/dentystą nie spotkałam. Co prawda nie zważa na niektóre niekomfortowe sprawy, ale da się to jakoś znieść. Szkoda tylko, że wizyty przeważnie się opóźniają...

Bardzo dobry lekarz, aczkolwiek muszę przyznać rację moim przedmówcą, że poświęca zbyt mało czasu pacjentom i zdarza się że biega między dwoma pacjentami... Skoro płacimy, a nie da się ukryć, że wizyty nie należą do najtańszych to chcielibyśmy aby poświęciła nam więcej czasu i nie robiła wszystkiego w biegu. No i niestety kolejny aspekt o którym nie da się nie wspomnieć to opóźnienie wizyt zawsze minimum godzinę;/ po co ustalać skoro i tak się ich nie trzyma. Pani doktor punktualność i trochę więcej uwagi dla każdego pacjenta.

Polecam:) Pani naprawde miła i spowodowała że nie muszę mieć wycinanego dziąsła.:)

Bardzo miła i solidna pani doktor. Jedyna wada, to długi okres czekania na pierwszą wizytę. Kolejne już bez problemu, dlatego na pewno warto. Polecam.

Pani bardzo miła tylko szkoda, że mało kopetentna ( potrafi krązyć miedzy 2-3 pacjentami w tych samych rekawiczkach i każdemu dotykać zębów i dziąseł).Kiedy zwróci jej się uwagę, reaguje oburzeniem.Jeśli ktoś szuka miłego, ale nie dobrego ortodonty to dr Paśnik nadaje się.A jeśli szukasz specjalisty, który ustawi zęby tak jak Ci sie marzy to zdecydowanie odradzam.Jest po pierwsze droga a po drugie jak idziesz z wizytą dodtakową(typu założenie gumeczki lub inna 'usterka') to załatwia to niedbale.Odradzam

Polecam. Bardzo mila pani i wywiazuje sie ze swoich obowiazków:))

Polecam. Bardzo mila pani i wywiazuje sie ze swoich obowiazków:))

polecam bardzo dobry lekarz

polecam bardzo dobry lekarz