Lekarze Stomatolog dziecięcy

lek. stom. Bartosz Nowak

lek. stom. Bartosz Nowak

Poniatowskiego 14
40-055 Katowice

Gdy jak co roku wybierałem się na przegląd do dentysty, zadzwoniłem, aby się umówić na kolejną od ponad 30 lat wizytę. I wówczas okazało się, że „mój” dentysta nie przyjmuje. Zacząłem pytać znajomych i przyjaciół, którzy polecili mi właśnie ten gabinet – PRODENTA… Od ponad trzech miesięcy jestem pacjentem i mogę potwierdzić to wszystko, co można przeczytać na różnych stronach o gabinecie, a ponadto znakomity personel i ta niepowtarzalna atmosfera, ...
Opinia dodana przez: Andrzej
{'id': 40647, 'name': u'Bydgoszcz'} Stomatolog
                                       lek. dent. Wojciech Salata

lek. dent. Wojciech Salata

DENmed Klinika Stomatologiczna
Profesora Sylwestra Kaliskiego 26
85-796 Bydgoszcz

Miałam przyjemność poznać i poddać sie dzisiaj zabiegowi leczenia kanałowego zęba, który wg innych stomatologów miał być usunięty! Pan dr Wojtek Salata u którego miałam dzisiaj przyjemność być to nie tylko świetny fachowiec ale jeszcze bardzo uprzejmy, miły, troskliwy i wesoły lekarz. Jestem pod ogromnym wrażeniem jego podejscia do pacjenta, fachowości i niesamowitego profesjonalizmu. Juz po pierwszej wizycie miałam całkowite zaufanie do Pana Wojtka czego nie mogę powiedzieć o innych ...
Opinia dodana przez: Magdalena

lek. stom. Maciej Opach

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Gabinet
Kraków

Chyba najlepszy lekarz u jakiego kiedykolwiek byłem jeśli chodzi o podejście do pacjenta. Kompetentny, komunikatywny. Rzetelnie omówiona i wykonana ekstrakcja ósemki.

lek. stom. Katarzyna Ludwików

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Super ortodontka. Wszystko wyjaśniła, zaproponowała sposób leczenia. Z uśmiechem, sympatycznie, miło, w dobrych warunkach i po roku mam proste zęby. Polecam.
Opinia dodana przez: Paula

lek. med. Anna Milewska-Rybienik

PRODENT Gdańsk Madison
ul. Rajska 10
80-850 Gdańsk

Najlepszy stomatolog jakiego poznałem, bardzo empatyczna, dokładna, cierpliwa. Prawdziwa profesjonalistka, która sprawiła, że wizyty u stomatologa nie są traumą.
Opinia dodana przez: Adam

lek. dent. Michał Jasiński

NZOZ PRZYCHODNIA STOMATOLOGICZNA DENT SM EWA I PIOTR JAKUBOWSCY S.C.
ul. Krochmalna 2/727
00-864 Warszawa

Bardzo profesjonalny stomatolog. Wizyta przebiegła bezboleśnie i została wytłumaczona bardzo szczegółowo. Polecam!
Opinia dodana przez: Maria
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Stomatolog
                                       lek. dent. Dawid Stenka

lek. dent. Dawid Stenka

Stomatolog, Implantolog

Stenka Clinic
ul. Sejmu 4-letniego 2/172
02-972 Warszawa

Właśnie kończę 2 letnią przygodę korekty wady zgryzu. Osiągnięty efekt jest tym wymarzonym! Do tego każda wizyta to czysta przyjemność. Spokojnie,delikatnie,profesjonalnie.Zdecydowanie polecam!
Opinia dodana przez: Natalia

lek. dent. Dorota Cudnik

DENmed Klinika Stomatologiczna
Profesora Sylwestra Kaliskiego 26
85-796 Bydgoszcz

Wizyta z dzieckiem 2 letnim odbyła się w miłej i bezstresowej atmosferze. Pani doktor ktor ma bardzo dobre podejście do dzieci. Potrafiła odpowiednio przygotować malucha na borowanie zęba mówiąc i tłumacząc co będzie się pokolei działo. https://www.4udentalclinic.pl/
Opinia dodana przez: Dentysta Chwarzno
{'id': 22130, 'name': u'Gda\u0144sk'} Stomatolog
                                       dr n. med. Adam Michcik

dr n. med. Adam Michcik

Stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Przychodnia stomatologiczna Alfa Dent
POMORSKA 18H/2/3
80-333 Gdańsk

Bardzo przyjemny stomatolog z dobrym podejściem do pacjenta. Mój problem został załatwiony nadzwyczaj szybko i bezboleśnie. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu, który dokładnie wie co robi. Spokojnie można polecić z ręką na sercu.
Opinia dodana przez: Tomasz

lek. stom. Karol Babiński

Stomatolog dziecięcy, Specjalista leczenia bólu

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Prodenta
Orlickiego 1
44-100 Gliwice

Najlepszy stomatolog u jakie byłam! uprzejmy, i solidny. Zainteresowany pacjetem i jego problemem w stu procentach
Opinia dodana przez: paulina
Pani Ania to bardzo dobry lekarz, miła, sympatyczna a przede wszystkim bardzo kompetentna. Ogromnie ubolewam nad tym, że już nie przyjmuje w moim mieście.
Opinia dodana przez: Beata
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Stomatolog
                                       lek. dent. Magdalena Stec

lek. dent. Magdalena Stec

Gabinet Stmatologiczny MP-Dental
Aleja Zjednoczenia 1/225
01-829 Warszawa

Bardzo polecam. Bardzo miła dr. , przyjemna wizyta, bezbolesna, ceny przystępne, wypełnienie za 80zł :). POLECAM jest OK.
Opinia dodana przez: piotr11
{'id': 7124, 'name': u'Radomsko'} Stomatolog dziecięcy
                                       lek. stom. Katarzyna Reczyńska - Chrzanowska

lek. stom. Katarzyna Reczyńska - Chrzanowska

NovoDENT-MED
11 LISTOPADA 11E/35
97-500 Radomsko

Profesjonalana obsługa zęby pasują jak ulał
{'id': 223, 'name': u'Rawa Mazowiecka'} Stomatolog
                                       lek. dent. Aleksandra Wróblewska

lek. dent. Aleksandra Wróblewska

Face Dent Clinic
Ul. Przemysłowa 4
Rawa Mazowiecka

Aleksandra Wróblewska Wspaniała wyrozumiała troskliwą Jest przesympatyczna i bardzo dobra w swojej dziedzinie ma bardzo dobre podejście do osób . Dobrze doradzi pracę swoją bardzo dobrze wykonuje jestem zadowolony z pani Dobry człowiek
Opinia dodana przez: Paweł
{'id': 35984, 'name': u'\u0141\xf3d\u017a'} Stomatolog
                                       lek. dent. Adam Michalski

lek. dent. Adam Michalski

STOMATOLOGIA Adam Michalski
Sierakowskiego 8/10
Łódź

Doktorek naprawdę bardzo cierpliwy i wyrozumiały zna się na tym co wykonuje. Ząbki wyleczone a budżet domowy zbytnio nie ucierpiał.
{'id': 22728, 'name': u'Chorz\xf3w'} Stomatolog
                                       lek. dent. Michał Walas

lek. dent. Michał Walas

ul. Franciszka Karpińskiego 3
41-500 Chorzów

Fachowość i sprawność działania w czasie zabiegu na najwyższym poziomie. Do tego wyjaśnienia i sympatyczna atmosfera. Polecam.
Opinia dodana przez: Iwona

lek. med. Ewa Odya-Bojanowska

PRODENT Garnizon
ul. A. Słonimskiego 1/65
80-280 Gdańsk

Jeszcze nigdy nie byłem pod tak wspaniałą opieką! Serdecznie polecam. Fachowo, uprzejmie, kompleksowo... Sama przyjemność, nawet przy ekstrakcji!!!
Opinia dodana przez: Rafał

lek. dent. Adrian Rybiński

Błonie Dental Studio
Dębogórska 95/2
Rumia

Pan dr Adrian Rybiński profesjonalista,w każdym calu,bałam się wyrwania zęba,wszystko przebiegło dobrze.
Opinia dodana przez: Maria

lek. stom. Monika Banaszek-Rola

M-Dent Centrum Stomatologiczne
ul. Pestalozziego 9
50-325 Wrocław

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta dorosłego i dzieci, również dziecka niepełnosprawnego. Pani doktor cierpliwa, sympatyczna i empatyczna, wizyta na najwyższym poziomie. Polecam.
Opinia dodana przez: Alina
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Stomatolog dziecięcy
                                       lek. dent. Sylwia Zaliwska

lek. dent. Sylwia Zaliwska

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń
Borelowskiego - Lelewela 13, 9441745024
30-108 Kraków

Pani doktor leczyła mnie jeszcze jako studentka i już wtedy była perfekcjonistką. Z racji na konieczność usunięcia ósemki niedawno trafiłem do chirurga stomatologa, który zbadał mnie bardzo dokładnie i spytał kto wykonywał mi plomby, oraz odbudowę uszkodzonego szkliwa. Nie mógł uwierzyć, że było to dzieło studentki i całość leczenia określił jako majstersztyk. Skoro tak dobra była dziesięć lat temu, teraz musi być jeszcze lepsza. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Maciej