Lekarze Stomatolog dziecięcy Włocławek

lek. dent. Małgorzata Dura

Stomatolog, Protetyk

ul. Wiejska 18A/8
87-800 Włocławek

Dokładna, czysta, poświęca dużo czasu pacjentowi. Ja byłam z dziećmi i bardzo dokładnie oczyściła i zaplombowała po 2 zęby na jednej wizycie na NFZ. Bardzo polecam Panią Doktor.

Maciej Drosd

Klinika Stomatologii Estetycznej
Włocławek

Po zaprojektowaniu uśmiechu od razu podjąłem decyzję, żeby iść w temat :) Białe zęby to ważna inwestycja. Jak coś się stanie to zrobię tutaj implanty na 100%. Widziałem kilka osób, które sobie zrobiły i przyznam szczerze może nawet lepiej od naturalnych zębów.
Opinia dodana przez: Bartek

lek. dent. Beata Jońska

Łanowa
Włocławek

To zdecydowanie najlepszy stomatolog w mieście, od lat jestem pacjentką Pani Beaty, Niezwykle miła, przyjemna, bardzo kompetentna i fachowa. Pracuje na bardzo dobrym sprzęcie.

lekarz Ewa Ataniel-Kowalska

Prywatny Gabinet Lekarski
Łanowa 29a
87-800 Włocławek

Świetny, kompetentny lekarz. Z pewnością można jej zaufać. Cała moja rodzina leczy się u niej od dawna.

lek. dent. Anna Klimkiewicz-Kunkel

Lekarsko-Stomatologiczny Zespół Specjalistycznych Gabinetów Lekarskich Anny i Andrzeja Kunkel
Chocimska 31
87-800 Włocławek

Pani stomatolog bardzo uprzejma, wyczerpująco odpowiada na pytania. Delikatna, taki powinien być każdy lekarz.

lekarz Grażyna Brzezińska

Chirurg stomatolog

Gabinet Chirurgii Stomatologicznej
ul. Polna 26 "Drumet"
87-800 Włocławek

bardzo sympatyczna pani doktor Swietnie znieczula ma profesjonalne podejście do pacjenta ceny są niskie nie płaci się za kontrolę po wizycie w tym gabinecie pozbyłam się strachu pacjentka
Opinia dodana przez: basia

dr Marek Łuniewski

Gabinet stomatologiczny
ul.Włocławska 44
87-811 Włocławek

Bardzo dobry lekarz , z dobrym poczuciem chumoru, leczenie prawie bez bolesne, wizyta zawsze punktualna
Opinia dodana przez: lukasz

lek. dent. Marzenna Bregier

Stomatolog dziecięcy

ulica Zbiegniewskiej 10A
87-800 Włocławek

Jesli dziecko chetnie siada na fotel to jak najbardziej polecam, jeśli jednak dziecko sie boi Pani doktor rezygnuje z leczenia

lek. dent. Mariusz Cieślewicz

ulica Przedmiejska 13/15/15
87-800 Włocławek

Lekarz pomógł mi z bólem, z którym nikt nie mógł sobie poradzić w kilku gabinetach. Leczenie kanałowe bezstresowe, bezbolesne, szybkie a przede wszystkim skuteczne. Może i trochę drogo, ale bywałem już w droższych gabinetach. Sam lekarz bardzo miły i uprzejmy. Polecam serdecznie
Opinia dodana przez: Jerzy

lek. dent. Małgorzata Kress-Jędrzejczak

gabinet stomatologiczny
Plac Wolności 3/4
87-800 Włocławek

Omijac pani doktor. Najgorsza z jaka mialem stycznosc. Nie polecam, dentystka obgaduje pacjentow siedzacych na fotelu, sugeruje by leczyc sie prywatnie!! Mało i mało najlepiej prywatnie a nasze składki to co???? Omijac!!!

lek. dent. Marta Wróblewska

ulica Zbiegniewskiej 10A
87-800 Włocławek

Na bazie swoich doświadczeń nie polecam gabinetu dr Marty Wróblewskiej ul. Łady 10 (gabinet na NFZ). Nie polecam zarówno jej osoby jako specjalisty stomatolog, jak również obsługi jej gabinetu - pani pomocnicy starszej tęgiej kobiety. Jakość leczenia w moim przypadku pozostawiało wiele do życzenia. Mam wrażenie jakby zależało na łapaniu zlecenia i szybkiego rozliczenia w NFZ nieważne jaka jakość i efekt leczenia. W moim wypadku - bardzo duża arogancja. Jakość ...

lek. dent. Grażyna Baczyńska

Ortodonta, Stomatolog

Reja 4 lok. 6
87-800 Włocławek

Bardzo niemiła i arogancka osoba, przy tym niedelikatna, zupełnie nie nadaje się do pracy z dziećmi. Nigdy wcześniej nie spotkałam tak nieuprzejmego lekarza, zdecydowanie nie polecam.

lek. dent. Joanna Szymańska

ul. Starodębska 37
87-800 Włocławek

Leczenie zębów u pani „doktor” w większości przypadków, po czasie zakończyło się problemami: od konieczności powtórzenia leczenia, po 2 usunięcia zębów, usuwanie ceramicznych koron i onleya, który to doprowadził przez niewłaściwe założenie do przewlekłego zapalenia zatok. Miesiące męczarni i tysiące wydanych złotówek- powtórnie. Tutaj przydałby się pozew zbiorowy niezadowolonych pacjentów, których jak sie okazuje jest dużo. I niestety jest to przykład na to, że dobre nazwisko właściciela kliniki nie gwarantuje ...
Opinia dodana przez: Barbara

lek. dent. Joanna Tobiszewska

Prywatny Specjalistyczny Gabinet Laryngologiczny
Chocimska 27
87-800 Włocławek

Pani Stomatolog jest niemiła , nieuprzejma, arogancka . Brak podejscia do małych dzieci, Ta Pani chyba pomyliła sie z zawodem. Z własnego doswiedczenia nie polecam wizyty.
Opinia dodana przez: Kreska

lek. dent. Maria Leszczyńska