Filtruj terminy

Lekarze Stomatolog Andrychów

- 22
Jak najbardziej polecam Panią Krysie, jest bardzo miła, wszystko robi starannie i delikatnie, co dla mnie jest bardzo ważne, bo panicznie boję się dentysty.
Opinia dodana przez: Dominika
PRZY PANI ANI WÓJCIK ,przestałem bać się dentysty,,,jak dla mnie jest najlepszy lekarz stomatolog...polecam
Opinia dodana przez: marek
Kompetencja i uprzejmość Pani Doktor to najwieksze atuty. Na wizycie wszystko zostaje wyjaśnione , zawsze można liczyć na pomoc.
Serdecznie Polecam Panią Magdę. Najlepszy lekarz stomatolog. Wyprowadziła mi zęby do idealnego stanu
Bolal mnie bardzo zab.Dzwonilam do wielu gabinetow.Nikt nie chciał mnie przyjac.Pani Doktor nie odmówiła pomogła i zrobila to profesjonalnie i z wielką empatia do pacjenta.Przestalem sie bac chodzić do stomatologa.Polecam.Wdzieczny pacjent
Polecam dr, Wójcika do wyrywania zębów! Jestem panikarą, ale nie poczułam nic kompletnie nic a wyrwałam dwa naraz! Polecam!
Opinia dodana przez: Dominika
Zdecydowanie polecam. Pełna kompetentność i profesjonalne podejscie do pacjenta. Jeże;li chodzi o cene to dość przyzwoita na kasę chorych płaciłąm tyle samo. Polecam w 100%.

lek. dent. Ewa Pasich

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Mój syn jest pacjentem Pani doktor Ewy i dzięki jej fachowości mogę szczerze powiedzieć , że odetchnęłam z ulgą , bo wady zostały usunięte a mój syn wyszedł z kompleksów i cieszy się pięknymi zębami. Polecam każdemu ...........
Opinia dodana przez: Krystyna