Stomatolog Babice

Wolny termin: 26 Cze o 11:00. Sprawdź inny.

dr Andrzej Brudnicki

Chirurg szczękowo twarzowy, Protetyk

Witam,

Witam,

do z dr Brudnickim miałam przyjemność spotykać się przez dłuższy czas w sprawie ustalenia terminu operacji mojej żuchwy. Dr zawsze kompleksowo i dokładnie tłumaczył, na czym polega zabieg. Gdy w końcu się udało byłam zaskoczona efektem - wykonano u mnie osteotomię żuchwy + genioplastykę - praktycznie nie miałam opuchlizny, nie straciłam krwi, dobrze czułam się po zabiegu. Dziś jestem 10 dni po zabiegu i czuję się bardzo dobrze. Byłam na wizycie u dr na zdjęciu szwów - widać, że jest zadowolony ze swojej pracy :) dodatkowo dr Brudnicki jest zawsze bardzo miły :) polecam! pełen profesjonalizm!

Opinia dodana przez: Paulina
Wolny termin: 26 Cze o 15:00. Sprawdź inny.
Stomatolog Warszawa lek. stom. Katarzyna Ludwików

lek. stom. Katarzyna Ludwików

Ortodonta, Stomatolog

Babice Nowe, Warszawska 197 D

Super ortodontka. Wszystko wyjaśniła, zaproponowała sposób leczenia. Z uśmiechem, sympatycznie, miło, w dobrych warunkach i po roku mam proste zęby. Polecam.

Opinia dodana przez: Paula

05-082 Aleksandrów Drugi, Warszawa

Pani Doktor rewelacja! bardzo jestem zadowolona z jej opieki nad moim dzieckiem. Jest konkretna i umie ujarzmić dziecko na fotelu. Godna polecenia!

Stomatolog Warszawa lek. stom. Dorota Przybysz

Babice Nowe, Warszawska 197 D

Jestem pod wrażeniem po wizycie u pani doktor Przybysz w Formmedzie. Zawsze bałam się dentysty, a u niej okazało się, że wszystko może być miło, z uśmiechem i bez bólu. Nawet zastrzyk znieczulający zrobiła tak, że nie czułam żadnego bólu. Wszystko mi wyjaśniła, pokazała na zdjęciu gdzie mam problem. Przy okazji okazało się, że mam jeszcze ubytek w innym miejscu. Bez stresu zapisałam sie na następną wizytę.

Opinia dodana przez: Hania W hawe0

Ożarów Mazowiecki

Jestem b. zadowolony. Lekarz godny polecenia, pomimo trudnego ubytku dała radę bez bólu i sympatycznie. Dzięki!!!!!!

Opinia dodana przez: Michał

05-082 Aleksandrów Drugi, Warszawa

Mnie zabrakło podania ceny leczenia przez lekarza, uważam że powinien poinformować jaki jest koszt. Ja niestety byłam zaskoczona po wizycie i jak przyszło do płacenia to mało nie zemdlałam (prawie 500zł.) Wystarczyło abym została uprzedzona, a co gdybym nie miała przy sobie takiej sumy?

Opinia dodana przez: Ewe
Stomatolog Warszawa lek. stom. Natalia Bratek