Filtruj terminy

Mariusz Drobnik

Novum
Fabryczna 1
Bełchatów

super lekarz, poznal sie od razu na moim problemie. Byłam u 3 lekarzy stomatologów i tylko Pan doktor wiedzial co i jak;)

lek. dent. Gabriela Pająk

Bełchatów, ul. Czapliniecka 28

Dotyczy opinii o lekarzu Gabriela Pająk
22.12.2009, 21:41

Anonim
83.26.235.158 To było nie dopuszczać do sytuacji, że ząb boli. Bo wtedy każdy lekarz jest zły. A co do nie udzielania informacji przez panią doktor o sytuacji, co sie dzieje, to chyba przesada. Co, jak co, ale nagada to się ona przy pacjencie zawsze dużo. Nigdy nie wyszedłem od niej z gabinetu niedoinformowany.

Dotyczy opinii o lekarzu Gabriela Pająk

Grzegorz Paradowski

Stomatolog, Protetyk

darmed
Norwida 31
97-400 Bełchatów

Trafiłam do pana doktora z polecenia i jak sie okazało była to świetna decyzja. Idąc na wizytę bałam się ,ale już po paru minutach poczułam sie dobrze, pan dr. Paradowski oprócz tego że jest świetnym dentysta i ceni sobie precyzje ,jest przemiłym człowiekiem ,na co bardzo zwracam uwage idac do gabinetu. Udziela odpowiedzi na każde pytanie, tłumaczy i doradza. Śmiało moge stwierdzic ze to dentysta z powołania, zdecydowanie polecam .

dr Emilia Puchalska

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

os. Dolnośląskie 216/31
97-400 Bełchatów

NIE POLECAM !!! Bardzo niemiła Pani. Szukałam stomatologa, który będzie miał podejście do mojego dziecka. Chyba trafiliśmy na zły dzień tej Pani. Foch na twarzy " przywitał" nas od samego wejścia do gabinetu. Potem nerwy, że dziecko się poruszyło i chciało wypluć ślinę. Niestety mimo, iż wizyta była prywatna, czułam się jak za komuny. W każdym razie dziękuję za takie zachowanie, za zachowanie za które jeszcze musiałam zapłacić nie małe ...
Opinia dodana przez: Była Pacjentka

Katarzyna Elyan

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Bełchatów

Dzieci lubią ją i już się nie boją. Znajomi od lat leczą sie u tej pani doktór.

lek. dent. Agnieszka Pawelec-Riabcew

Os. Okrzei 8/26
97-400 Bełchatów

Wszystko super,fajna lekarka,nic nie bolało,jestem bardzo zadowolony,bo długo nie odwiedzałem dentystów,już się nie boję,polecam wszystkim!!
Opinia dodana przez: Tomasz
Rewelacyjny lekarz. Kompleksowo podchodzi do pacjenta. Ciepły, wyrozumiały, rzetelny. Widać zaangażowanie w tym co robi. Praca sprawia mu przyjemność a nie obowiązek.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. dent. Małgorzata Gołębiowska

Prywatny Gabinet Lekarski
Norwida 43
97-400 Bełchatów

A mojego 5-letniego syna (z bolem zeba) Pani doktor przyjela z marszu mimo poznej pory (godz 20.30) i poza dniem przyjmowania. Dziecku pomogla bardzo i mimo tego, iz byla to nasza pierwsza wizyta, to dziecka nie zniechecila. Jestem bardzo wdzieczna za ludzkie podejscie do pacjenta.
Opinia dodana przez: natalia

dr Michał Szczutkowski

Aquarius C.S.E. Michał Szczutkowski
Bełchatów, Os. Dolnośląskie 113
97-400 Bełchatów

Zdecydowanie odradzam tego lekarza. ZDECYDOWANIE WIELKIE NIE.

Klementyna Ossowska

Przychodnia
plac Narutowicza 18
97-400 Bełchatów

Wspaniała osoba. Świetna specjalistka. Gorąco polecam !!

Stomatolodzy w Bełchatowie