Stomatolog Bielawa

Żeromskiego 41/bud.B
58-260 Bielawa

super specjalista z wzorowym podejściem do pacjenta!wyleczyła mój uśmiech i zachowała zęby, których lekarz chciał się już pozbyć.Jestem wdzięczny i polecam!

Opinia dodana przez: Krzysztof

Oś. XXV-lecia 49/20
58-260 Bielawa

Bardzo cierpliwa i wyrozumiała dla dzieci, każda czynność wcześniej dokładnie wytłumaczona.Moja zrażona wcześniejszymi doświadczeniami 9 Letni córka Stwierdziła ,że Pani Kasia jest najlepszym dentystą na świecie.(rwaliśmy 4 mleczaki i jesteśmy w trakcie leczenia 6)serdecznie Polecam

Opinia dodana przez: Justyna

Prywatny Gabinet Lekarski
Bolesława Chrobrego 39a
58-260 Bielawa

Od lat leczę zęby u Pani doktor. Za każdym razem jestem zadowolony z usługi. Jest to lekarz profesjonalny do tego bardzo miły i sympatyczny. Gorąco polecam.

Opinia dodana przez: RadekS radek.szeliga

Specjalistyczna Poradnia Lekarska "SALUBRIS"
Paderewskiego 5
58-260 Bielawa

Leczę się u niej już kilka lat jest osobą bardzo sympatyczną i wzbudzającą zaufanie bardzo łatwo nawiązać z nią kontakt i muszę powiedzieć że jest naprawdę dobrym stomatologiem

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej " Przychodnia Miejska "
ulica Wolności 148

Przychodnia "Risus"