Stomatolog Brzeg

Prywatny Gabinet Lekarski
marsz. Piłsudskiego 14 lok. 5
49-300 Brzeg

dentysta najlepszy na jakiego dotąd trafiłam. wizyty są prywatnie, ale za białe plomby z wizytą zapłaciłam 120zł, czyli mniej niż w publicznej placówce za samą plombę. Mój mąż za kanałowe płaci 300zł, co też jest godne polecenia. Dodatkowo fachowa obsługa, żarcik dla rozluźnienia. POLECAM!

Piastowska 31/1
49-300 Brzeg

Uratowal mi zab (górna szostka ), którego nikt inny nie chcial sie podjąć. W stosunku do ceny implantu w tym miejscu oszczedzilam kilka tysięcy. Dzięki Doktore!
Opinia dodana przez: Agnieszka Kowalska

Prywatny Gabinet Lekarski
Księcia Jerzego II Piasta 2 a
49-300 Brzeg

Bardzo miła Pani doktor z bólem zęba przyjęła mnie od razu. Delikatna,szybka i skuteczna. Bardzo polecam
Opinia dodana przez: Marzena

Gabinet logopedyczny - umowa z NFZ
ul. Trzech Kotwic 11b, Ipiętro
49-300 Brzeg

Pani Doktor jest sympatyczną uśmiechniętą osobą, co sprawia, że wizyty u niej to przyjemność. Moja mama robiła u niej protezę i mówiła, że mogła spać w fotelu gdy Pani Drozd wyrywała jej zęby. Gdy miałam jakiś problem z dziąsłem poszłam do niej, a tak sprawdziła i powiedziała, że nic sie nie dzieje. Bezpłatnie! Widać, że kocha swoją pracę. Polecam serdecznie
polecam, bardzo dokładna i staranna, wytłumaczy co się dzieje i jak zapobiegać na przyszłość

Poradnia Stomatologiczno-Estetyczna Dominika Car
Elektryczna 8
49-305 Brzeg

BARDZO MIŁA I KOMPETENTNA PANI DOKTOR.DOKŁADNIE OMAWIA PROBLEM I LECZENIE . NAPRAWDĘ GODNA POLECENIA

GPLS Optident
Brzeg, ul. Młynarska 10
Brzeg

Bardzo dobry specjalista,super wyposażony gabinet i miła obsługa. Osobiście korzystam z tego gabinetu i jestem zadowolony. Polecam.
Opinia dodana przez: Artur

lek. dent. Joanna Gądek-Baran

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Optident
Młynarska 10
Brzeg

Witam zdecydowanie odradzam jest to osoba niekompetentna niedokładna przez tą panią mam teraz kłopoty z zębami .
Nakłada plomby na nie dokładnie wyczyszczone zęby co powoduje poważne problemy takie jak torbiele i ropnie .Tak jak w moim przypadku nabawiłem się torbieli nad górną dwójką .Stwierdzam fakt iż nie jestem jedyną osobą która przez jej niedokładność ma same problemy.
Moja siostra leczyła zęby u tej pani po zmianie dentysty dowiedziała się ...
Opinia dodana przez: Grzegorz

Gabinet logopedyczny - umowa z NFZ
ul. Trzech Kotwic 11b, Ipiętro
49-300 Brzeg

Beznadziejny lekarka. Nie jest łaskawa zapytać o znieczulenie i boruje na żywca a potem ma pretensje że pacjent z bólu mimowolnie rusza buzią. Ponadto ciągle jest na urlopie a jak już się uda zarejestrować to się okazuje że nie przyjmuje. Żadnego telefonu ani nic, karteczka na drzwiach tylko. Nikt nie dzwoni, aby się przemówić, ustalić inny termin cokolwiek. NIE POLECAM!!!

Poradnia Stomatologiczno-Estetyczna Dominika Car
Elektryczna 8
49-305 Brzeg

Dobry stomatolog, robiłam u niej kanałowe leczenie. Wyjaśnia, wysłucha i doradzi. Jak stan zdrowia córki sie polepszy na pewno wrócę.

Opinia dodana przez: Katarzyna

Stomatolodzy w mieście Brzeg