Stomatolog Brzeg

Prywatny Gabinet Lekarski
marsz. Piłsudskiego 14 lok. 5
49-300 Brzeg

bardzo dobry dentysta chodzę do niego od 6 lat i naprawdę każdemu go polecam!!!:)

Piastowska 31/1
49-300 Brzeg

Uratowal mi zab (górna szostka ), którego nikt inny nie chcial sie podjąć. W stosunku do ceny implantu w tym miejscu oszczedzilam kilka tysięcy. Dzięki Doktore!

Opinia dodana przez: Agnieszka Kowalska

Prywatny Gabinet Lekarski
Księcia Jerzego II Piasta 2 a
49-300 Brzeg

Bardzo miła Pani doktor z bólem zęba przyjęła mnie od razu. Delikatna,szybka i skuteczna. Bardzo polecam

Opinia dodana przez: Marzena

Gabinet logopedyczny - umowa z NFZ
ul. Trzech Kotwic 11b, Ipiętro
49-300 Brzeg

Pani Doktor jest sympatyczną uśmiechniętą osobą, co sprawia, że wizyty u niej to przyjemność. Moja mama robiła u niej protezę i mówiła, że mogła spać w fotelu gdy Pani Drozd wyrywała jej zęby. Gdy miałam jakiś problem z dziąsłem poszłam do niej, a tak sprawdziła i powiedziała, że nic sie nie dzieje. Bezpłatnie! Widać, że kocha swoją pracę. Polecam serdecznie

polecam, bardzo dokładna i staranna, wytłumaczy co się dzieje i jak zapobiegać na przyszłość

Poradnia Stomatologiczno-Estetyczna Dominika Car
Elektryczna 8
49-305 Brzeg

BARDZO MIŁA I KOMPETENTNA PANI DOKTOR.DOKŁADNIE OMAWIA PROBLEM I LECZENIE . NAPRAWDĘ GODNA POLECENIA

GPLS Optident
Brzeg, ul. Młynarska 10
Brzeg

Bardzo dobry specjalista,super wyposażony gabinet i miła obsługa. Osobiście korzystam z tego gabinetu i jestem zadowolony. Polecam.

Opinia dodana przez: Artur

lek. dent. Joanna Gądek-Baran

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Optident
Młynarska 10
Brzeg

Rewelacja, mój 4-letni synek na pierwszej wizycie dał sobie zaplombować ząbka to o czymś świadczy. Bardzo miła Pani doktor, rewelacyjne podejście do dzieci. Zna się na rzeczy. Szczerze polecam!

Opinia dodana przez: mama Wiktorka Ch.

Gabinet logopedyczny - umowa z NFZ
ul. Trzech Kotwic 11b, Ipiętro
49-300 Brzeg

Beznadziejny lekarka. Nie jest łaskawa zapytać o znieczulenie i boruje na żywca a potem ma pretensje że pacjent z bólu mimowolnie rusza buzią. Ponadto ciągle jest na urlopie a jak już się uda zarejestrować to się okazuje że nie przyjmuje. Żadnego telefonu ani nic, karteczka na drzwiach tylko. Nikt nie dzwoni, aby się przemówić, ustalić inny termin cokolwiek. NIE POLECAM!!!

Poradnia Stomatologiczno-Estetyczna Dominika Car
Elektryczna 8
49-305 Brzeg

Dobry stomatolog, robiłam u niej kanałowe leczenie. Wyjaśnia, wysłucha i doradzi. Jak stan zdrowia córki sie polepszy na pewno wrócę.

Opinia dodana przez: Katarzyna