Stomatolog Bystrzyca Kłodzka

57-500 Bystrzyca Kłodzka

NIE POLECAM! Owszem jest sympatyczny, ale nie potrafi dobrze leczyć zębów. Po paru latach pojawiło mi się okropne ZAPALENIE w kości żuchwowej pod zębem, który dr Klasicki robił KANAŁOWO - nie wyczyścił całej próchnicy i nie wypełnił dokładnie kanałów - na zdjęciu RTG widać jak szpara w jednym z kanałów jest przerażająco wielka (szkoda, że nie mogę dodać pliku ze zdjęciem). Teraz się męczę i leczę zęba, który nie powinien być już otwierany! W sumie dr robił mi 5 zębów, pierwszy jest w opłakanym stanie, o pozostałych 4 napiszę kiedy będę wiedzieć dokładnie co i jak. ODRADZAM LECZENIE ZĘBÓW U DR KLASICKIEGO, SZKODA ZDROWIA I PIENIĘDZY!

Opinia dodana przez: Julita

Niepubliczny Zaklad Opieki Zdrowotnej Praktyka Lekarza Rodzinnego Urszula Kubasik
Osiedle Szkolne 10
57-500 Bystrzyca Kłodzka

nadęty, mało kontaktowy i bez serca. 1. Z powodu braku czasu kazał mi wybierać czy ma iść do domu czy rwać nadając nadającego się do leczenia zęba. 2. Nie patrząc iż ma do czynienia z pięcioletni dzieckiem które wyło całą noc z powodu zęba pomimo że miał możliwość bo przecież był w gabinecie odmówił wizyty. Mam nadzieję że sam sobie będzie leczył zęby.

Opinia dodana przez: gość

Praktyka Lekarza Rodzinnego Lek. Edyta Niebudek