Filtruj terminy

lek. dent. Sebastian Gibiec

Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska
ulica Mennicza 20
43-400 Cieszyn

Pan dr Sebastian Gibiec w pełni profesjonalny i dokładny a przy tym delikatny.Wszystkie zabiegi przed jak i w trakcie miałam w pełni wyjaśniane dzięki czemu czułam się spokojniejsza i zaopiekowana.Ból był ograniczony do minimum.Ponadtto personel kliniki również zasługuje na słowa uznania gdyż wszystkie panie są przesympatyczne.Jestem bardzo zadowolona z całego procesu leczenia i efektu końcowego. Z całego serca polecam tą klinikę i p Doktora:)
Opinia dodana przez: Bogusława

Ewa Kujawa

Cieszyn

Była żona, super zadowolona. Była córka także szczęśliwa że trafiła do pani dr. Kujawy. Ja również się wybieram jednak trudno o wolny termin. Życie wystawia najlepszy komentarz, stomatolog z sercem.
Opinia dodana przez: Adam

lek. dent. Barbara Znój

Stryi 16a
43-400 Cieszyn

Polecam panią doktor, jest bardzo dociekliwym fachowcem wrażliwym na cierpienie pacjenta. Robi wspaniałe znieczulenia, super zakłada wypełnienia i leczy kanałówkę. Jako kobieta szczuplutka bardzo dobrze usuwa zęby, ale w ostateczności. Przeżyłam to na własnej skórze i na skórze innych pacjentów, gdyż kiedyś pracowałam razem z panią doktor.
{'id': 25549, 'name': u'Cieszyn'} Stomatolog
                                       lek. dent. Jan Jarosz

lek. dent. Jan Jarosz

NZOZ Stomatologia Ogólna lek. stom. Jan Jarosz
Bielska 37
43-400 Cieszyn

Mam pelne zaufanie do Doktora. Od wielu lat "opiekuje" sie moim uzebieniem i jestem bardzo zadowolona. Moze trudno w to uwierzyc ale od kiedy jestem pacjetka doktora nigdy nie bolaly mnie zeby. Regularnie przychodze na kontrole i co jakis czas,gdy Doktor zauwazy jakies ubytki, od razu je "naprawia". Polecam
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Jerzy Karasiński

Gabinet stomatologiczny
Srebrna 9
43-400 Cieszyn

Super dentysta. Gorąco polecam. Ja byłem u niego pierwszy raz i już będę się go trzymał. Bardzo fachowy, miły. spokojny, proponujący kompleksowe i przyszłościowe podejście do leczenia.

lek. dent. Adam Pasz

Stomatologia Pasz
Na wzgórzu 36
43-400 Cieszyn

Bardzo miły lekarz, ma dobrze zaopatrzony gabinet, można od razu zrobić RTG i nawet tomografia. Ja akurat byłem usuwać ósemkę chirurgicznie,szybko i bezboleśnie, a co ciekawe to płaciłem raz, a potem było kilka wizyt i usunięcie szwów za darmo w ramach usunięcia,jestem zaskoczony.Polecam
Doskonaly fachowiec.Wspaniale podejscie do tych ktorzy sie panicznie boją. Ja to przeszlam i dziekuje panu Doktorowi za opiekę.
Opinia dodana przez: Lucyna Ch.

lek. dent. Bartłomiej Fober

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
ulica Kościuszki 12C
43-400 Cieszyn

Niestety nie polecam. Pan doktor leczył mi zęba ponad rok. Kanałowo. Po ponad roku kiedy bol juz był nie do zniesienia trafiłam do kliniki w Bytomiu, gdzie po wykonaniu zdj (pan doktor mi nie zlecil zdj po rzekomo zakonczonym leczeniu) okazalo sie ze kanal jest zle wypelniony ! Zab przeszedl podwojne re-endo bo dlugo nie byl w stanie 'pozbierac sie' po poprzednim leczeniu. Niestety.. zle trafilam idac do p. Bartka. ...
Opinia dodana przez: Anonimka

lekarz Małgorzata Babińska

Prywatny Gabinet Lekarski
Kiedronia 1
43-400 Cieszyn

Szczerze polecam. Super profesjonalna pani stomatolog. Szybko i sprawnie zrobi lub usunie zeba. Uprzejma i mila dla pacjentow.
Opinia dodana przez: Ania

dr n. med. Urszula Laskownicka

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Żwirki i Wigury 2
Cieszyn

8 lat temu wyrywala zeby mojej żonie i teraz okazało sie ze zostawiła 7 korzeni od zębów .Zęby usuwała w narkozie i nie rozumiem jak mozna było to tak zrobić.nie wiem co dalej

lek. dent. Daniel Nowak

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
ulica Kościuszki 12C
43-400 Cieszyn

Podane Profhilo do zabiegu nici, mimo że uprzedzałam o tym, iż tydzień wcześniej przeszłam COVID. Twarz spuchła jak arbuz a nici nie trzymają i są widoczne zaciągnięcia.
Opinia dodana przez: Dobrusia Iwanowicz

Jakub Hampel

Górna 10
43-400 Cieszyn

Kosztowny dla mnie i mojego portfela, w dodatku nie łatwy zabieg, został wykonany w pośpiechu i na odwal, bo kolejni pacjenci czekali w kolejce... Brak fachowej pomocy i doradztwa, słaby kontakt z pacjentem - o moim leczeniu dowiedziałam się więcej z internetu, niż od samego lekarza. Lekarz może i uprzejmy ale jeśli chodzi o podejście do pacjenta i samo leczenie, to zmarnowany czas i... pieniądze. Wcześniej mówiłam doktorowi o moich ...
Opinia dodana przez: XXXX

lekarz Piotr Babiński