Stomatolog Cieszyn

Cieszyn

Była żona, super zadowolona. Była córka także szczęśliwa że trafiła do pani dr. Kujawy. Ja również się wybieram jednak trudno o wolny termin. Życie wystawia najlepszy komentarz, stomatolog z sercem.

Opinia dodana przez: Adam

Stryi 16a
43-400 Cieszyn

Polecam panią doktor, jest bardzo dociekliwym fachowcem wrażliwym na cierpienie pacjenta. Robi wspaniałe znieczulenia, super zakłada wypełnienia i leczy kanałówkę. Jako kobieta szczuplutka bardzo dobrze usuwa zęby, ale w ostateczności. Przeżyłam to na własnej skórze i na skórze innych pacjentów, gdyż kiedyś pracowałam razem z panią doktor.

Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska
ulica Mennicza 20
43-400 Cieszyn

Najlepszy stomatolog na świecie !!! Kompetentny, rzeczowy, delikatny - profesjonalista w każdym calu.

Opinia dodana przez: Małgosia

NZOZ Stomatologiczne i Lekarskie Praktyki św. Błażeja
Na Wzgórzu 36
43-400 Cieszyn

Bardzo miły lekarz, ma dobrze zaopatrzony gabinet, można od razu zrobić RTG i nawet tomografia. Ja akurat byłem usuwać ósemkę chirurgicznie,szybko i bezboleśnie, a co ciekawe to płaciłem raz, a potem było kilka wizyt i usunięcie szwów za darmo w ramach usunięcia,jestem zaskoczony.Polecam

GLOBOS-MED Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Bielska 4
43-400 Cieszyn

Najlepszy stomatolog do jakiego chodziłem. Leczę zęby u pana doktora już kilku lat. Pan Jan Jarosz jest prawdziwym profesjonalistą w swoim fachu i człowiekiem o wielkim sercu i wspaniałym podejściu do każdego. Nie naciąga, tłumaczy wszystko dokładnie, leczy bezboleśnie. Nie ściąga z pacjenta pieniędzy kosztem zębów. W ciągu pół roku zrobił mi porządek w ustach po poprzedniemu "lekarzowi", a raczej partaczowi, który zniszczył mi celowo zęby żebym tylko chodził się do niego leczyć. Pan Jarosz może i nie należy do najtańszych stomatologów, ale jego usługi są warte każdej ceny. Posiada ogromną wiedzę, jest kompetentny, stosuje najlepsze materiały. Jego plomby mam od dobrych kilku lat i nic się z nimi nie dzieje. Dzięki panu doktorowi mam zdrowe zęby i chodzę tylko raz do roku na kontrolę. Życzę każdemu takiego lekarza, bo ten lekarz to prawdziwy skarb.

Opinia dodana przez: XXXX

Gabinet stomatologiczny
Srebrna 9
43-400 Cieszyn

Bardzo solidny i uczciwy dentysta. Porządnie przykłada się do swojej pracy. Jestem jego pacjentem już od kilku lat i nigdy nie trzeba było niczego poprawiać na kolejnej wizycie czy też na następny dzień po wizycie, jak u niektórych dentystów. Jak do tej pory jeszcze żadna plomba wstawiana przez dr Karasińskiego mi nie wypadła. Zęby usuwa tylko w ostateczności. Nie należy może do najtańszych, ale w dzisiejszych czasach nie ma nic za darmo. Polecam.

Cieszyn

Doskonaly fachowiec.Wspaniale podejscie do tych ktorzy sie panicznie boją. Ja to przeszlam i dziekuje panu Doktorowi za opiekę.

Opinia dodana przez: Lucyna Ch.

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
ulica Kościuszki 12C
43-400 Cieszyn

Niestety nie polecam. Pan doktor leczył mi zęba ponad rok. Kanałowo. Po ponad roku kiedy bol juz był nie do zniesienia trafiłam do kliniki w Bytomiu, gdzie po wykonaniu zdj (pan doktor mi nie zlecil zdj po rzekomo zakonczonym leczeniu) okazalo sie ze kanal jest zle wypelniony ! Zab przeszedl podwojne re-endo bo dlugo nie byl w stanie 'pozbierac sie' po poprzednim leczeniu. Niestety.. zle trafilam idac do p. Bartka. :-( Byl mily, ale to niestety nie usprawiedliwia jego niekompetencji..

Opinia dodana przez: Anonimka

Prywatny Gabinet Lekarski
Kiedronia 1
43-400 Cieszyn

Szczerze polecam. Super profesjonalna pani stomatolog. Szybko i sprawnie zrobi lub usunie zeba.
Uprzejma i mila dla pacjentow.

Uprzejma i mila dla pacjentow.

Opinia dodana przez: Ania

Jolanta Tessar

Stomatolog, Protetyk

Moniuszki 4
Cieszyn

Odwiedziłam Panią dr po dwóch latach i co się okazało?! ze mam zęba do leczenia którego Pani dr plombowała mi dwa lata temu. Umówiłam się więc na wizytę (oczywiście prywatną) za dwa tyg. Sytuacja jednak wydała mi się podejrzana, więc po powrocie do domu oceniłam stan uzębienia w małym lusterku które mieści się w jamie ustnej i nie potrafiłam odnaleźć rzekomo zepsutego zęba. Ząbki są białe i zdrowe. O co więc tutaj chodzi?

Stomatolodzy w mieście Cieszyn