Cisek

To prawdziwy lekarz z powołania . DZIĘKUJĘ

Poradnia Neurologiczna
Kościuszki 18
Jarosław

Bardzo kompetentny lekarz, warty polecenia ze względu na poświęcony czas, skrupulatny opis choroby i zastosowanego leczenia.

Opinia dodana przez: M

Pugeta 10 / 4
Wrocław

Powiem tak, w większości przypadków człowiek musi się starać żeby utrzymać w tych czasach stanowisko,a ta osoba robi co jej się rzewnie podoba w dodatku obraza ludzi traktuje ich jak śmieci, podważa opinie profesorów,nie słucha co się do niej mówi,ironicznie się w zamian śmieje i dalej pracuje-ręka rękę myje w tej instytucji.

Orzecznik stwierdziła,że jestem zupełnie zdrowy nic mnie nie boli itd, mam zrośnięte dwa kręgi szyjne z uciskiem na nerw,skoliozę... mam też dwie przepukliny na kręgosłupie lędzwiowym itd,bywa że mycie zębów i inne proste czynności sprawiają mi ból co więcej czasami ból jest tak silny że pozostaje mi tylko leżenie bez ruchu,według orzecznika "aktorze" wymyślam,zmieniam prawa fizyki... kpina!
Przez takich ludzi jak ona większość z nas jest za granicą, ile jeszcze musi być takich NEGATYWNYCH opinii żeby ktoś się tym orzecznikiem zainteresował! Nic więcej jak bezprawie! Ja na pewno się nie poddam i tego tak nie zostawię.

Opinia dodana przez: Marcin

53-205 Wrocław

Szpital Powiatowy w Chrzanowie
ulica Topolowa 1
32-500 Chrzanów

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej emDENTIKA s. c.
al. Jana Pawła II 13/210
37-450 Stalowa Wola

Szpital Miejski im. Jana Pawła II
ulica Rycerska 4
35-051 Rzeszów

Euromedic Onkoterapia Sp. z o.o.
ulica 28 Czerwca 1956 r. 193
61-485 Poznań