Stomatolog Drawsko Pomorskie

ulica Kupiecka 12
78-500 Drawsko Pomorskie

Pełen profesjonalizm, jestem bardzo zadowolona z usług stomatologicznych przez Pana Szymona. Pan doktor jest bardzo uprzejmy, rzetelny i cierpliwy. Polecam

Opinia dodana przez: Daria

lek. dent. Monika Bogusz

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

ulica Mickiewicza Adama 4/14
78-500 Drawsko Pomorskie

Leczę się u Pani doktor od 2 lat, nigdy nie spotkałem się z żadną ignorancją, leczy się u Pani doktor również cała moja rodzina i nigdy nie słyszałem aby coś było nie tak, zawsze otrzymuję szczegółową informację o leczeniu oraz szczegółowy opis zabiegu, pełna kultura i profesjonalizm, uważam że poświęca na tłumaczenie bardzo dużo czasu wszystko jest przejrzyste i zrozumiałe. Nie mam żadnych zastrzeżeń i z pełną odpowiedzialnością polecam Panią doktor wszystkim. Uważam że jest godna polecenia. Jestem bardzo zdziwiony opinią sylart. Nie jestem tutaj od bronienia ale myślę że ktoś tu miał zły dzień i z pewnością to nie była Pani doktor.

Opinia dodana przez: Andrzej

PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA
UL.11-GO PUŁKU PIECHOTY 44
78-500 Drawsko Pomorskie

Stomatolog godny polecenia: Moje "pokręcone kanały" wyczyściła , informuje co zrobiła w sposób zrozumiały dla laika, bardzo uprzejmy. Stomatolog, ktory wie co robi. Duży wkład w sprawną obsługę pacjenta wnosi asystentka. Wszystko to sprawia, iż jest b. dużo pacjentów i niestety trzeba troche poczekać. pozdrawiam .
pacjent

pacjent

lek. dent. Krzysztof Wojtkiewicz

RTG, Stomatolog dziecięcy

Prodental
ul. Piłsudskiego 21
78-500 Drawsko Pomorskie

Odłączył mojego syna od respiratora i powiedział mi przez telefon że wyliczył sobie czas w jakim dojadę do domu - by nie powiedzieć mi w czasie jazdy że mój syn nie żyje.Nigdy mu tego nie zapomnę.

ulica Kupiecka 12

Prywatny gabinet stomatologiczny