Stomatolog Goraj

Tarnowskie Góry

Szczerze polecam Panią Doktor. Leczy dokładnie i bez bólu, informuje o przebiegu leczenia i chętnie odpowiada na pytania pacjenta. Do tego skutecznie zachęciła mnie do dbania o zęby. Na każdą wizytę przychodzę z uśmiechem.

Opinia dodana przez: Patrycja

Kielce

Pan doktor jest bardzo kompetentny, zawsze poświęca dużo czasu pacjentowi, tłumacząc dokładnie jakie są opcje leczenia oraz koszty, jest zupełnie bezbolesny, a wypełnienia są bardzo ładnie wyrzeźbione a nie pacnięte na odwal się w 15 min jak to inni dentyści wcześniej robili. Polecam świetny stomatolog!

Prywatny Gabinet Lekarski
Karczówkowska 10/2