Stomatolog Gubin

Gabinet stomatologiczny
Obr.Pokoju 7
66-620 Gubin

Na "dzień dobry" usłyszałam,ile będzie kosztować leczenie,potem przez dwa dni była próba leczenia,w końcu poprosiłam,żeby Pani doktor usunęła mi tego zęba,skoro nie potrafi go wyleczyć.

Uprzedziłam,że mam jaskrę,dostałam takie znieczulenie,że oślepłam.Przez dwie godziny siedziałam na korytarzu,nic nie widziałam,miałam sparaliżowaną powiekę i część twarzy,zęba też nie potrafiła usunąć,zerwała mi część zęba,a korzeń cały został.Ból nie do opisania,przez cały tydzień cierpiałam okropnie,ale p.doktor nie zapomniała upomnieć się o dopłatę za znieczulenie.Koszmar!!!!!!Zęba pojechałam usunąć do Bytomia,400km,ale zrobił to fachowiec,a nie partacz.Nikomu nie polecam,chyba ża ktoś jest masochistą.

Szkoła Podstawowa Nr 2
Świerczewskiego 1
66-620 Gubin

Ty ch*** inaczej nie mogę poweidzieć przez Twoje podejście a moje późniejsze niedbalstwo .
Bo oczywiście wjechałeś mi w dziąsła rozwaliłem sobie połowę szczeny

Centrum Logopedii i Terapii Logos
ul. Obrońców Pokoju

ul. Hoża 14
66-620 Gubin

Szweckie Centrum Stomatologiczne Grzegorz Wacław
ul. Kresowa 9

Stomatolodzy w mieście Gubin