Stomatolog Kaliska

Prywatny Gabinet Lekarski
Kaliska 10 a
99-400 Łowicz

Po dzisiejszej wizycie u Pani Renaty czuję sie pewnie i minął lęk przed stomatologiem. Bardzo dobre podejscie do pacjenta , miła atmosfera i bardzo dobrze zrobione zęby jestem zadowolona i jak najbardziej należy sie 5 gwiazdek :) jeśli ktoś wybiera sie w najbliższym czasie do stomatologa polecam Panią Renię :)

Opinia dodana przez: monika

ulica Kaliska 94/2
87-800 Włocławek

Polecam wszystkim.Jestem pacjetką od wielu lati uwazam doktora za bardzo dobrego i kompetentnego dentyste.Plomby trzymaja się po 10 lat i dlużej .Nigdy nie mialam żadnych powiklan .Jako stomatologa cechuje go dokladnosć ,skrupulatnosc i co dla mnie jest bardzo wazne bezwzgledne przestrzeganie zasad higieny podczas pracy (niektórzy uwazają to za przesadę).Nie jest najtaniej ,ale wole zapłacic i mieć spokój a nie jak niektórzy moi znajomi ,którym plomby od innych dentystów wypadaja po dwóch latach

Opinia dodana przez: kasia

Kaliska 39a
41-200 Sosnowiec

Wspaniały lekarz i człowiek. Perfekcja i profesjonalizm w każdym calu. Dzięki Pani doktor pacjent nie boi się stomatologa. Polecam każdemu cierpiącemu.

Opinia dodana przez: Bożena

Kaliska 14
62-820 Stawiszyn

Bardzo fajna Pani stomatolog...Bardzo dobre podejście do dzieci...wszystko dokladnie objaśnione.Polecam

Opinia dodana przez: Emilia

NZOZ "Euromed" Magdalena Jaśkiewicz we Włocławku
ulica Kaliska 83D
87-800 Włocławek

ta pani doktor wie co robi i robi to fachowo kochani plecam,innej takiej jak ona nie znajdziecie szkoda ze terminy odlegle

DENTILUX
Kaliska 27
41-200 Sosnowiec

Świetny specjalista, znakomity protetyk. Trafiłam do gabinetu, w którym przyjmuje w Dąbrowie Górniczej, po niedobrych doświadczeniach w innym gabinecie. Po roku od leczenia zachowawczego i protetycznego plomby mają się znakomicie a proteza jest najlepszą jaką miałam dotychczas. Polecam, warto.

Opinia dodana przez: Krystyna

Kaliska 20a
62-860 Opatówek

Bardzo miła i sympatyczna Pani doktor Jestem bardzo zadowolona z wizyt u niej Bardzo się cieszę że tacy lekarze jeszcze istnieją... Jak najbardziej poleciłabym ją wszystkim osobom szukającym bardzo dobrego dentysty Cieszę się że ja już takiego dentystę znalazłam (Sylwia)

NZOZ Gizałki "FAMILIA"
Kaliska 23
63-308 Gizałki

Mieszkańcy gminy Gizałki dobrze wiedzą, że ta pani jest totalnie niekompetentna. Zrujnowała zęby wielu ludziom. Do dzisiaj jak wybieram się do różnych dentystów w Pleszewie pytają kto mi tak zniszczył zęby. Jak odpowiadam że leczylam w gizałkach to się smieją że wszystko wiadomo. I że od razu widać że leczone przez tą panią.

ul. Świerkowa 4
62-874 Brzeziny