Stomatolog Karpacz

Obrońców Pokoju 1
58-540 Karpacz

W tym gabinecie spotkacie Stomatologa i Człowieka w jednym.Skuteczne leczenie bez bólu, dialog i konsultacja z pacjentem.Pani doktor pięknie wyjaśnia tok postępowania.Wiadomo na co się przygowować.W tym gabinecie leczenie zębów staje się znacznie bardziej przyjazne.Polecam wszystkim, którzy ciągle jeszcze szukają "swojej pani doktor".Ja już znalazłam.

Opinia dodana przez: Jolanta Strohmeier

Skalna 32
58-540 Karpacz

Uwaga!! NACIĄGACZKA I OSZUSTKA!! Po przeglądzie który trwał uwaga 2 minuty stwierdziła że mam 6 zębów do leczenia, ponieważ nigdy do tej pory nie miałem próchnicy umówiłem się na wizytę do innych stomatologów, wszyscy zgodnie potwierdzili że nie miałem ani jednego ubytku. Mojej żonie podczas tej samej wizyty zrobiła leczenie kanałowe usunęła jej nerwy bez pytania o zgodne, bez żadnego zdjęcia RTG, po prostu kosmos nie wierzyłem że tacy lekarze jeszcze pracują, oczywiście o znieczulenie nikt nie pyta czy pacjent chce czy nie po prostu je dostaje i doliczane jest 20 zł, przegląd 2min- 20zł . A na koniec paragonu brak. RZEŹNICZKA W BIAŁYCH RĘKAWICACH, nie chcesz żeby Ci zepsuła uśmiech omijaj ją z daleka, dla potwierdzenia że nie jestem konkurencją i nie wypisuje bajek, zawsze możesz skontaktować się drogą meilową oddzwonię i opowiem CI o zapędach Pani DOKTOR MARITY

Opinia dodana przez: ROBERT

ulica Myśliwska 13