Filtruj terminy

Elżbieta Stępień

Stomatolog, Ortodonta

Grunwaldzka 63 /1
47-220 Kędzierzyn-Koźle

Do dr Stępień trafiłam niecały rok temu. Teraz jestem na "końcówce", bo efekty są wspaniałe! Wcześniej prowadziła mojego brata, który również jest bardzo zadowolony! Nie żałuję, że zdecydowałam się właśnie na dr Stępień, bo jako jedyna pokazała dostępne opcje i wspaniale prowadziła mnie przez całą drogę. Jak czytam tyle negatywnych opinii to domyślam się, że zostały napisane przez matki, które na siłę chcą założyć dziecku aparat wbrew woli i mają ...

Grzegorz Cybulski

STOMATOLOGIA CYBULSCY
pl. Gwardii Ludowej 6
47-224 Kędzierzyn-Koźle

Póki co najlepszy stomatolog w kedzierzynie kozlu i okolicy u ktorego mialam okazje byc. Mily kompetentny bardzo dokladny w swej pracy. Osrodek wyposazony w najnowoczesniejszy sprzet. Ceny troszke wysokie ale naprawde warto. Na dzisiejszy dzien nie wyobrazam sobie leczenia zebow w innym mejscu.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Rafał Chmura

centrum medyczne VITA MED
Kędzierzyn- koźle
Kędzierzyn-Koźle

Zdecydowanie nie polecam tego stomatologa. Przyszedłem kiedyś na diagnozę, a szanowny pan doktor zrobił mi wykład ze stomatologi, że ręce mi opadły ze zdziwienia. Kazał mi zrobić rengen całej szczęki, (w przypadku jednego zęba)! I wbił mi do głowy jakieś głupstwa, że to skomplikowane leczenie i będzie problem jeśli go wyrwę. W rzeczywistości miałem jeden ząb do wyleczenia, w którym bez najmniejszych problemów poradził sobie inny stomatolog z Kędzierzyna Kożla. ...

lek. dent. Wojciech Wiśniewski

Piastowska 24 lok. 1
Kędzierzyn-Koźle

Faktycznie doktor jest sympatyczny, ma poczucie humoru, wizyty wspominam ogólnie bardzo dobrze, mało stresujące. Jednakże mam kilka zastrzeżeń co do sposobów leczenia Pana doktora. Doktor lęcząc kanałowo mojęgo zęba nie wypełnił wszystkich kanałów. Po latach oczywiście zęba straciłem bezpowrotnie. Ta sama sytuacja przytrafiła się mojej mamie, która też była pacjentką Pana doktora. Kiedyś pamiętam, pytałem doktora (widząc zdjęcie RTG) czy tak może być, że nie wszystkie kanały są wypełnione, odpowiedział, ...

lek. dent. Grażyna Jędrzejas

Prywatny gabinet stomatologiczny
Bohaterów Westerplatte 1
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Leczę się od lat u pani doktor oraz cała moja rodzina.Jesteśmy bardzo zadowoleni.Duże doświadczenie,miła obsługa,roczna gwarancja na wypelnienia.

Urszula Gut-Wrona

Chirurg stomatolog

Kędzierzyn-Koźle

Pani doktor wyrwała mi już 3 zęby, każdy "problemowy" - połamane i kruche. Było bezboleśnie, starannie, z troską o samopoczucie, żadnych komplikacji. Szczerze polecam.

dr Ewa Bednarska

Powstańców 29/3
47-220 Kędzierzyn-Koźle

Bardzo uprzejma i miła osoba. Potrafi dojść do człowieka. Ceny nie są z kosmosu i potrafi się szybko uwinąć. Przyszedłem z zniszczona Dolna prawa jedynka a wróciłem z pięknie naprawionym zębem, który trzyma się już 2 rok. Bardzo polecam
Opinia dodana przez: Marek

Jolanta Betlej

47-220 Kędzierzyn-Koźle

Świetna dentystka. Chodziłam do niej 15 lat temu, bo od zawsze miałm tzw."słabe zęby", ale od kiedy się mną zajęła chodzę tylko co 2-3 lata na kontrolę, bo pląby są do dziś. Usługi świadczone na bardzom wysokim poziomie.

lek. dent. Dariusz Olszański

Chirurg stomatolog

Stolarska 6c/1
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Bardzo dobry chirurg-stomatolog. Zna się na tym co robi. Profesjonalista. Jest dostępny nawet w dni wolne.
Opinia dodana przez: Waldek

Zuzanna Habelak

Stomatolog, Protetyk

Kędzierzyn-Koźle

Lekarz Zuzanna Habelak protetyk stomatolog jest dobrym lekarzem protetykiistomatologi z czego zasluguje na miano wyroznienia jako dobry lekarz.

Stomatolodzy w Kędzierzynie-Koźlu