Filtruj terminy

Stomatolog Kędzierzyn-Koźle

47-220 Kędzierzyn-Koźle

Świetna dentystka. Chodziłam do niej 15 lat temu, bo od zawsze miałm tzw."słabe zęby", ale od kiedy się mną zajęła chodzę tylko co 2-3 lata na kontrolę, bo pląby są do dziś. Usługi świadczone na bardzom wysokim poziomie.

Stolarska 6c/1
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Bardzo dobry chirurg-stomatolog. Zna się na tym co robi. Profesjonalista. Jest dostępny nawet w dni wolne.
Opinia dodana przez: Waldek

Kędzierzyn-Koźle

Lekarz Zuzanna Habelak protetyk stomatolog jest dobrym lekarzem protetykiistomatologi z czego zasluguje na miano wyroznienia jako dobry lekarz.

Prywatny gabinet stomatologiczny
Bohaterów Westerplatte 1
47-200 Kędzierzyn-Koźle

polecam PANIĄ doktor ma podejście do klienta i do dzieci wreszcie moje dziecko przestało bać się chodzić do dentysty wchodzi i wychodzi uśmiechnięty polecam bardzo PANIĄ ALICJE
Opinia dodana przez: Agnieszka

ulica Damrota 21a/2
47-220 Kędzierzyn-Koźle

Doświadczony, uczciwy i dobrze przygotowany lekarz wykonujacy zawód bez fajerwerków oparty o solidne podstawy. Polecam i sam korzystam
Opinia dodana przez: Franciszek

laserderm
Kazimierza Wielkiego 12
47-232 Kędzierzyn-Koźle

Pani Basia jest wyjątkowo miłym lekarzem, wzbudza zaufanie pacjenta, jest dokładna... jednym słowem polecam.

NZOZ "PIAST - MED" Sp. z o.o.
Leszka Białego 5/1
47-232 Kędzierzyn-Koźle

Pani Doktor jest genialna! Dziś byłam u niej z moim 5-latkiem, który zwijał się z bólu zęba. Weszłam z marszu, nie umówiona. Pani Doktor przyjęła bez problemu. Mimo krzyków i próby ucieczki mojego dziecka, bardzo cierpliwe, miło i cieplutko do niego podeszła. Cała wizyta przebiegła dość szybko :) Wracamy za 2 tygodnie na kolejną wizytę :)
Opinia dodana przez: Zuzanna

Prywatny gabinet stomatologiczny
Bohaterów Westerplatte 1
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Leczę się od lat u pani doktor oraz cała moja rodzina.Jesteśmy bardzo zadowoleni.Duże doświadczenie,miła obsługa,roczna gwarancja na wypelnienia.

STOMATOLOGIA CYBULSCY
pl. Gwardii Ludowej 6
47-224 Kędzierzyn-Koźle

Póki co najlepszy stomatolog w kedzierzynie kozlu i okolicy u ktorego mialam okazje byc. Mily kompetentny bardzo dokladny w swej pracy. Osrodek wyposazony w najnowoczesniejszy sprzet. Ceny troszke wysokie ale naprawde warto. Na dzisiejszy dzien nie wyobrazam sobie leczenia zebow w innym mejscu.
Opinia dodana przez: Agnieszka

Kędzierzyn-Koźle

Pani doktor wyrwała mi już 3 zęby, każdy "problemowy" - połamane i kruche. Było bezboleśnie, starannie, z troską o samopoczucie, żadnych komplikacji. Szczerze polecam.

Stomatolodzy w Kędzierzynie-Koźlu