Stomatolog Klonowa

Klonowa 13
58-310 Szczawno-Zdrój

bardzo kompetentna pani doktor, chodziłem na kasę chorą do niej -teraz prywatnie również bezboleśnie i bez uwag

klonowa 4D/9
Gdańsk

Bardzo miła i kompetentna ,bardzo się cieszę,że do niej trafiłam z polecenia innej równie zadowolonej pacjentki.Zajmuje się kompleksowo leczeniem chorób przyzębia i zębów.Podziwiam cierpliwość pani dr w tłumaczeniu i wyjaśnianiu kolejnych etapów leczenia.Godna polecenia!

CENTRUM MEDYCZNE "ZDROWE DZIECKO"
ul. Klonowa 55/33
25-553 Kielce

W tym gabinecie miałem ostatnio zakładaną plombę oraz poprawę pękniętego zęba. Pani Doktor przyjęła mnie w godzinach dla mnie dogodnych. Zajęła się mną bardzo profesjonalnie. Dbała w trakcie zabiegu o moje samopoczucie (pytała czy mnie nie boli). Po zabiegu też było miło. Dodam też że następczyni córka pani doktor Marzeny O też ma bardzo dobre podejście do pacjenta ;) pozdrawiam i Polecam ten gabinet!

Opinia dodana przez: Damian

Klonowa 55
25-315 Kielce

Leczę zęby u dr Przybylskiej od kilku lat. Jak dla mnie nie ma lepszego lekarza!
A ciężko się dostać do pani doktor, ponieważ ma naprawdę wielu pacjentów, a ręce tylko dwie.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gabinet Stomatologiczny "DENTAL"
Klonowa 14
05-600 Grójec

NIEKOMPETENTNA,NIEUPRZEJMA,ZAKŁAMANA,NIEUMIEJĘTNIE WYKONUJĄCA PRACĘ,NIEDELIKATNA,PO KAŻDEJ ZMIANIE DRUTU PROBLEMY.ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!A WRĘCZ ODRADZAM I OSTRZEGAM

Klonowa 30
05-600 Grójec

CENTRUM MEDYCZNE "ZDROWE DZIECKO"
ul. Klonowa 55/33
25-553 Kielce

Klonowa 39
40-168 Katowice

ul. Józefa Uhlenberga 10
83-047 Przywidz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gabinet Stomatologiczny "DENTAL"
Klonowa 14