Stomatolog Kostrzyn

Piasta 7
62-025 Kostrzyn

Leczę zeby u p.Marcina już od ponad 10 lat.polecam tego specjalistę.Czysto,fachowo,terminowo.polecam.

Opinia dodana przez: Andrzej

ul. Warszawska 4 A/95 A
62-025 Kostrzyn

Bardzo dobry Stomatolog. Kompetentna, uprzejma, chętnie wszystko wytłumaczy. Bardzo dobre podejście do dzieci. Szczerze polecam!!!

Powstańców Wielkopolskich 20
62-025 Kostrzyn

Bardzo dobry stomatolog, polecam gorąco!!!

Bardzo dobry stomatolog, polecam gorąco!!!

Konopnickiej 8
62-025 Kostrzyn

Ja się lecze u dr Mateusza w Szamotułach. Wreszcie trafiłam na porządnego dentystę, jest świetny i profesjonalny, bardzo sympatyczny. Polecam

Kostrzyn

Bardzo dobrze wyposażony gabinet,przestronnym jasny z klimatyzacja, rentgenem, miła asystentka kompetentny stomatolog, byłem jestem zadowolony polecam

ul. Sienkiewicza 21
62-025 Kostrzyn

Pani doktor bardzo nie higieniczna, nie zakłada rękawiczek co jest niedopuszczalne. Zepsuła mi zęba, nie jestem zadowolona. Nie polecam.

Poznańska 82
Kostrzyn