Filtruj terminy

Stomatolog Lądek-Zdrój

Cezary Latuszek

Marianska
57-320 Polanica-Zdrój

Totalna porażka i tragedia... co z tego że trochę taniej jak pruchnica jest źle wyczyszczona a zęby są byle jak połatane, nie wspominając już o jakimś bardziej skomplikowanym leczeniu. Klienci są zbywani, a wizyty trwają po kilka/ kilkanaście minut - podczas których ten dentysta tylko gada a nic nie robi. Strata czasu i pieniędzy.
Opinia dodana przez: erka

Brygida Bogacz

Piastowska 11a
57-320 Polanica-Zdrój

Super dla dzieci, świetne podejście, zagaduje przerywa jak boli, i daje prezenciki... Moi dwaj synowie (małe dzieci) uwielbiają chodzić do Pani Brygidy... A to przecież stomatolog!

Ryszard Dobrowolski

Boczna 24
58-310 Szczawno-Zdrój

znakomity,kompetentny,bardzooooooooooo dobry STOMATOLOG ,godny polecenia nawet dla najbardziej bojacych sie wizyt u dentysty
Opinia dodana przez: Boguslaw

lek. dent. Paweł Szuba-Paszkiewicz

ESTETIQUE - Medycyna Estetyczna i Stomatologia
Łąkowa 16
57-320 Polanica-Zdrój

Centrum stomatologiczne na najwyższym poziomie!
Ogromna wiedza pana Pawła połączona z umiejętnością jej wykorzystywania, sprzęt wysokiej klasy oraz przemiły personel.
Indywidualne, pełne zaangażowania podejście do pacjenta sprawia, że po pierwszej wizycie przestałem się bać wizyt u stomatologa.
Profesjonalnie, sympatycznie, bezboleśnie - zdecydowanie polecam!
Opinia dodana przez: Marcin

Protetyk, Ortodonta

Przychodnia Rejonowa
Kościuszki 13
57-540 Lądek-Zdrój

Wszystko dobrze. Cała wizyta odbyła się w miłej i przyjacielskiej atmosferze (a tak się bałem przed wizytą). Pani doktor profesjonalnie podeszła do tematu wyjasniając co w danej chwili robi. Do tego wszystkiego cały zabieg mogłem ogładać na monitorze. Nowoczesny gabinet z super stomatologiem. Niezdecydowanym polecam wizyty u tej pani.

lek. dent. Jolanta Krulak

ul. Zdrojowa 22
57-320 Polanica-Zdrój

Pani Doktor już kilka razy wyleczyła mi zęba, którego inni dentyści nie potrafili. Dokładność, cierpliwość i profesjonalizm ! Dziękuję i gorąco polecam.

lek. dent. Anna Leśnikowska

Przychodnia Rejonowa
Warszawska 20

Pełen profesjonalizm.Z CZYSTYM SUMIENIEM BARDZO POLECAM

Anna Norowska-Kieca

Chirurg stomatolog, Protetyk

Zdrojowa 16/XXIII/13 lub ul. Okrzei 1
Kudowa-Zdrój

Lekarz godny zaufania,miły i życzliwy. Ma podejście do pacjenta przez co chętnie chodzę do P. Doktor wraz z całą rodziną

lek. dent. Magdalena Borkusz

Klonowa 13
58-310 Szczawno-Zdrój

Minęło 10lat a ja dalej Pamiętam imię i nazwisko osoby, która tak okropnie mnie potraktowała w gabinecie na czerwonego krzyża. Okropne podejście do pacjenta, brak uprzejmości, zero zaangażowania. I trauma która została do dziś . Byłam wysoko już w ciąży, kiedy to zaatakował mnie promieniujacy okropnie silny bol zęba, i niestety na NFZ trafiłam do Pani Doktor. Kompletny brak zrozumienia, brak ludzkich zachowan, jeszcze mnie wyśmiała, i zapytała jak ja ...
Opinia dodana przez: Karolina

Stomatolodzy w mieście Lądek-Zdrój