Stomatolog Leszno

lek. dent. Dariusz Biernat

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Osterwy 15
64-100 Leszczynko, Leszno

Nie używa rękawiczek oraz maseczki podczas wykonywania czynności medycznych. Ciężko się dostać do tego dentysty- nawet z nagłym silnym bólem terminy na za 3 tygodnie, ale jakimś dziwnym trafem dużego tłoku w poczekalni nie ma, nie raz nawet nie było nikogo przede mną albo po mnie. Skupia się jedynie na chorym zębie, a nie dba o resztę (nie proponuje np. ściągnięcia kamienia, nie instruuje jak dbać o dziąsła, jeśli nawet ...
Opinia dodana przez: Marta

lek. dent. Dariusz Budziński

Grunwaldzka 1a
64-100 Leszczynko, Leszno

Lekarz godny zaufania.Uprzejmy,miły,zawsze chętny do pomocy.

lek. dent. Witold Fiebich

Ortodonta, Protetyk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Stomatologiczna "FIDENT" s.c.
aleja Krasińskiego 11a
64-100 Leszno

Może i sympatyczny, ale z mojego leczenia pamiętam, że dużo mówił, a wykonywana praca była mizerna, ponieważ nie wykonywał należycie swoich czynności.
Z czekaniem na przyjęcia również przesada nieraz po godzinę mimo wcześniejszego zapiania na daną godzinę.

lek. dent. Rafał Obremski

Francuska 25
64-100 Leszno

Kompetencja w 100% , dokładnie wytłumaczy proces leczenia , przedstawi kilka opcji, super podejście, uprzejmy ,co najważniejsze- podejmie się każdego wyzwania ! Godny polecenia. Po prostu - SUPER!!
Opinia dodana przez: Hania

lek. dent. Zofia Oleradzka

Onkologiczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ONKO-MED"
Królowej Jadwigi 4
64-100 Leszno

Początkowo wydawało mi się, że Pani Doktor jest świetna - bardzo sympatyczna osoba, nowy ładny gabinet. Przez dłuższy czas byłam pacjentką dr Oleradzkiej, leczyłam parę sporych ubytków. Jednak po pewnym czasie, wszystkie te zęby, które leczyłam u Pani Doktor zaczynały się psuć ponownie i to jeszcze poważniej. Obecny dentysta dziwił się, że zęby które wymagały leczenia kanałowego były tylko umartwiane i prowizorycznie łatane, kanały zostawione bez leczenia.
Muszę więc ...

lek. dent. Katarzyna Świder

ul. Holenderska 22/2
64-100 Leszno

Nie ze złości, tylko po to, by ustrzec kolejnych pacjentów:
. na 1 pacjenta poświęca się z założenia ok. 15 min.
. po wejściu do gabinetu słyszy się: "to co dzisiaj robimy?"
. byłem kilka razy i najdłuższa wizyta to 25 min.
. atmosfera miła, nawet zabawna momentami, ale nie czuć opieki nad pacjentem.
. nigdy nie dostałem rachunku, paragonu, potwierdzenia, że byłem.
To wielka szkoda, bo teraz nie ...
Opinia dodana przez: Niezadowolony

lek. dent. Katarzyna Glapiak-Barwińska

Prywatny Gabinet Lekarski
Karpińskiego 3
64-100 Leszczynko, Leszno

Polecam uprzejmość życzliwość i bezbolesne leczenie.Nawet tych co się boją dentystów pelena miła atmosfera w gabinecie.

lek. dent. Mateusz Salicki

ul. Andrzeja Frycza Modrzewskiego 1
64-100 Leszno

Rewelacyjny, bardzo kompetentny lekarz. Wcześniej przez kilka lat korzystałam z opieki dentystycznej innej lekarki z zespołu Trident i to była porażka. Dr Salicki naprawił błędy poprzedniczki , poniósł dodatkowe koszty za które firma Trident mnie nie obciążyła, co stawia też całą firmę w dobrym świetle. Ogólnie dr Salicki jest przesympatycznym, niezwykle oddanym swojej pracy lekarzem. Polecam go każdemu! Bardzo życzliwy specjalista! W stomatologii to dwie kluczowe sprawy.
Opinia dodana przez: Eliza S

lek. dent. Elżbieta Dudzińska

Prywatny Gabinet Lekarski
al. 21 Października 17
64-100 Leszno

narzedzia wycierała chusteczką i otwierała mi kanał bez znieczulenia.Uciekłam z gabinetu.... naprawde NIE POLECAM. To jakaś kpina...

lek. dent. Tomasz Pieczyński

Łanowa 67
64-100 Leszno

Byłam u Pana doktora na usunięciu dwóch zębów :) Bałam się tego panicznie,a że słyszałam że Doktor wspomaga się laserem to w końcu zdecydowałam się iść.I nie żałuję , Pan doktor usunął mi zęby praktycznie bezboleśnie i ekspresowo. Był także na tyle miły ,że specjalnie dla mnie otworzył zakład w sobotę i zrobił mi to "po godzinach" otwarcia.Przemily czlowiek! Zdecydowanie polecam!
Opinia dodana przez: Agnieszka

Stomatolodzy w Lesznie