Stomatolog Leszno

Bardzo miła i uprzejma lekarka, empatyczna i cierpliwa.

Prywatny Gabinet Lekarski
Kurpińskiego 1
64-100 Leszno

Polecam. Lekarz z powołania. Znajdzie czas dla każdego. Leczy, usuwa jak trzeba to wstawi : - )
Bdb stomatolog w Lesznie.
Opinia dodana przez: Marlena

Andrzej Okoń

Stomatolog, Ortodonta

Leszczyńska Lecznica Stomatologiczna "DENT"
Grodzka 7
64-100 Leszno

LEKARZ Z POWOŁANIA WZBUDZA ZAUFANIE.POŚWIĘCA PACJENTOWI WIĘCEJ CZASU NISZ NALEŻY .NIE PATRZY NA BIZNES TYLKO JAK NA CZŁOWIEKA.TYLKO NFZ OGRANICZA MU ILOŚĆ PACJENTÓW.NIC DODAĆ NIC UJĄĆ.SAMEMU SIĘ TRZEBA PRZEKONAĆ.

Łanowa 67
64-100 Leszno

Byłam u Pana doktora na usunięciu dwóch zębów :) Bałam się tego panicznie,a że słyszałam że Doktor wspomaga się laserem to w końcu zdecydowałam się iść.I nie żałuję , Pan doktor usunął mi zęby praktycznie bezboleśnie i ekspresowo. Był także na tyle miły ,że specjalnie dla mnie otworzył zakład w sobotę i zrobił mi to "po godzinach" otwarcia.Przemily czlowiek! Zdecydowanie polecam!
Opinia dodana przez: Agnieszka

Prywatny Gabinet Lekarski
Karpińskiego 3
64-100 Leszczynko, Leszno

Bardzo sympatyczna, życzliwa Pani Stomatolog.Polecam

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ARTES" Sp. zo.o.
ul. Jana Kasprowicza 4
64-100 Leszno

Kompleksowa obsługa, fachowa porada, dostępne ceny

ul. Andrzeja Frycza Modrzewskiego 1
64-100 Leszno

Rewelacyjny, bardzo kompetentny lekarz. Wcześniej przez kilka lat korzystałam z opieki dentystycznej innej lekarki z zespołu Trident i to była porażka. Dr Salicki naprawił błędy poprzedniczki , poniósł dodatkowe koszty za które firma Trident mnie nie obciążyła, co stawia też całą firmę w dobrym świetle. Ogólnie dr Salicki jest przesympatycznym, niezwykle oddanym swojej pracy lekarzem. Polecam go każdemu! Bardzo życzliwy specjalista! W stomatologii to dwie kluczowe sprawy.
Opinia dodana przez: Eliza S

lek. dent. Dariusz Biernat

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Osterwy 15
64-100 Leszczynko, Leszno

Nie ulega wątpliwości, że dr Biernat jest dobrym specjalistą jeśli chodzi o usuwanie zębów (ekstrakcja ósemek w jego wykonaniu to rzeczywiście mistrzostwo). Niestety, ostatnio byłem zmuszony zmienić dentystę, ponieważ dr Biernat nie leczył zębów, które dawno powinny być leczone. Na moją prośbę, aby sprawdzić wszystkie zęby i wskazać te wymagające leczenia usłyszałem tylko, że wszystkie są w porządku. Nagle okazało się, że zaczynały boleć. U innego stomatologa okazało się, że ...

Francuska 25
64-100 Leszno

Kompetencja w 100% , dokładnie wytłumaczy proces leczenia , przedstawi kilka opcji, super podejście, uprzejmy ,co najważniejsze- podejmie się każdego wyzwania ! Godny polecenia. Po prostu - SUPER!!
Opinia dodana przez: Hania

Onkologiczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ONKO-MED"
Królowej Jadwigi 4
64-100 Leszno

Początkowo wydawało mi się, że Pani Doktor jest świetna - bardzo sympatyczna osoba, nowy ładny gabinet. Przez dłuższy czas byłam pacjentką dr Oleradzkiej, leczyłam parę sporych ubytków. Jednak po pewnym czasie, wszystkie te zęby, które leczyłam u Pani Doktor zaczynały się psuć ponownie i to jeszcze poważniej. Obecny dentysta dziwił się, że zęby które wymagały leczenia kanałowego były tylko umartwiane i prowizorycznie łatane, kanały zostawione bez leczenia.
Muszę więc ...

Stomatolodzy w Lesznie