Lipinki

- 1 lekarz

Medicus
Lipinki Łużyckie
68-213 Lipinki Łużyckie

Jestem pacjentką doktora R. Karasiewicza od 3 lat. Na początku moje wizyty u niego miały charakter sporadyczny - nie miałam potrzeby częstego odwiedzania przychodni z uwagi na bardzo dobry stan zdrowia.

Jednakże ten stan rzeczy bardzo się ostatnio zmienił. Dzięki właściwej diagnozie postawionej przez doktora i odpowiedniemu pokierowaniu zostałam stosunkowo szybko zoperowana i w chwili obecnej powoli odzyskuję dawne siły. Moim skromnym zdaniem doktor Karasiewicz jest bardzo dobrym diagnostą za co mu serdecznie dziękuję. I pomimo tego, że czasem nie zdradza swoich intencjii nie omawiając głośno przypadku - wiem, że można mu ufać! Raz jeszcze dziękuję. G.