Stomatolog Łomża

Centrum Stomatologiczne Demed

18-400 Łomża

Bardzo polecam tego stomatologa. Pani doktor wyleczyła mi wszystkie zęby i to bezboleśnie, a tego się nie spodziewałam. Cena nie najdroższa, a profesjonalizm i delikatność przy każdej wizycie. Mam zdrowe zęby dzięki pani doktor. Polecam tego stomatologa.

Opinia dodana przez: Małgorzata

Gabinet stomatologiczny

super polecam, nie boli, tlumaczy, szybko i terminowo

super polecam, nie boli, tlumaczy, szybko i terminowo

Al. Legionów 15
18-400 Łomża

Polecam z czystym sumieniem, dzięki Pani Ewelina przełamałem strach przed dentysta:)
Kompleksowe podejście, miła aparacie, ani razu się nie zawiodłem.
Polecam

Kompleksowe podejście, miła aparacie, ani razu się nie zawiodłem.
Polecam

Opinia dodana przez: Marcin

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Dentysta"
Polowa 15/76

Pan doktor bardzo konkretny szybko tania i bezboleśnie

Pan doktor bardzo konkretny szybko tania i bezboleśnie

Gabinet Poł-Gin
Mazowiecka 7
18-400 Łomża

Polecam. Byłam w gabinecie w Kadzidle i wszystko ok, miły, rozmowny, "do ludzi". Zęby też wyleczone estetycznie i bez bólu, nawet znieczulenie nie bolało.

Opinia dodana przez: Sylwia

Łomża

Lubię ludzi którzy traktują swoją pracę z zaangażowaniem,cały czas się dokształca,zawsze ma w gabinecie jakieś nowinki,zrobi wszystko żeby pacjenta nic nie bolało i wyszedł zadowolony,a zarazem ceny nie zwalają z nóg.Bardzo ale to bardzo polecam tego stomatologa,dzięki niej przestałem się bać tego działu medycyny.

Prywatny Gabinet Lekarski
Rycerska 4 a/17
18-400 Łomża

bardzo dobry stomatolog i miła osoba. Nigdy po leczeniu nie miałam problemów, wydaje mi się, że używa dobrych materiałów.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Bodent
Sybiraków 5/6
18-400 Łomża

Wspaniały uprzejmy młody lekarz , poświęca mnóstwo czasu dla pacjenta , kompetentny , dokładny ,szczegółowy,dużo wyjaśnia i tłumaczy o zaistniałej chorobie i sposobie leczenia , polecam ponieważ wiele mu zawdzięczam .

Opinia dodana przez: Maria Darmetko

Przychodnia Rejonowa Nr 2
Kolegialna 1
18-400 Łomża

Ten pan to nie powinien nikomu leczyc ząb nie robi tego dokładnie roniony przez niego ząb musiałam usunąc bo zle został zaleczony nie polecam nigdy więcej nie pójdę do tego pana.

ul. Hipokratesa 31

Stomatolodzy w mieście Łomża