Filtruj terminy

lek. dent. Agnieszka Kotlarska

Vimamed
Słonecznej 5B lokal 31.
05-270 Marki

Bardzo miła pani doktor, delikatna. Przy pierwszej wizycie sprawdziła mi od razu wszystkie zęby i powiedział które są najpilniejsze do zrobienia. Dodatkowo bardzo minie miło zaskoczyło nowoczesne wnętrze gabinetu, przy fotelu jest przymocowany monitor ze specjalną kamerą do oglądania zębów.

lek. dent. Małgorzata Mazurek

MARKDENT
PARTYZANTÓW 176
05-125 Marki

Indywidualne podejście, delikatnie i bezboleśnie. Cena przystępna. Ząbki zrobione fantastycznie.

Danuta Dąbrowska

"Lecznica Stomatologiczna" S.C. NZOZ
ul. Fabryczna 66a
05-270 Marki

Pani Dr Danusia Dąbrowska to najlepszy stomatolog jakiego znam. Panicznie boję się dentysty. To Pani Doktor sprawiła, że przestałam się bać i ze spokojem chodzę na wizytę. Bardzo delikatna, niezwykle dokładna, bardzo miła, życzliwa i wyrozumiała. Ceny bardzo przystępne, doskonała jakość usług. Doskonałe materiały, żadna plomba nie wypadła mimo, że kilka lat temu były wstawiane, kapitalne znieczulenia. Trafiłam do niej z polecenia i sama chętnie ją polecam - wszyscy znajomi, ...
Opinia dodana przez: nicki2907

lek. dent. Mikołaj Telżyński

Kościuszki 38 A lok.4

Wspaniały specjalista,bardzo sprawny, ,
uzdolniony plastycznie. Empatyczny ,stara się ,aby pacjent otrzymał maksymalną pomoc.
Opinia dodana przez: ewa

lek. stom. Teresa Wiśniewska-Grzywińska

Gabinet Stomatologiczny DENTIN
ul. Mała 112
05-260 Marki

wizyta już od 100
Dzięki Pani dr Grzywińskiej uratowałam dwa zdrowe zęby, które wg zaleceń innego ortodonty powinny być usunięte. Dr Grzywińska podjęła się leczenia mojego trudnego przypadku i po półtorarocznym leczeniu mam piękny uśmiech, o którym marzyłam. Dodam jeszcze, że doktor przedstawia program leczenia bardzo dokładnie i w czasie wizyty poświęca maksimum czasu swojemu pacjentowi. Polecam Kaśka.

lek. dent. Katarzyna Piwowarow

ul. Okólna 25 E
05-270 Marki

Fachowe, profesjonalne podejście do pacjenta, skuteczne leczenie. Z pewnością wrócę do Pani doktor na dalsze leczenie.
Opinia dodana przez: Marcin

lek. dent. Wojciech Andrzejewski

Braci Briggsów 16
05-270 Marki

nie polecam nie polecam nie polecam nie polecam

lek. dent. Piotr Grudzień

Piłsudskiego 115 E/204
05-270 Marki

NIE POLECAM TEGO PARTACZA WKRĘCIŁ MI SZTYFT W SZCZĘKĘ ,NIE PROWADZI EWIDENCJI KART CHOROBY WMAWIA LUDZIOM ŻE DANY ZĄB NIE BYŁ LECZONY U NIEGO ,JEST DROGI ROBI NIEDOKŁADNIE A DO TEGO WALI MU TAK Z PASZCZY ŻE SZOK -NIE POLECAM
Opinia dodana przez: aldona

lek. dent. Dorota Palonka