Ilość placówek

Dostępność
Wyczyść

Filtruj oceny
Ocena ogólna
Wyczyść

Oceny cząstkowe
Uprzejmość
Godny polecenia
Kompleksowość podejścia
Poświęcony czas
Tłumaczenie choroby i leczenia
Zaufanie do kompetencji
Wyczyść
Ranking lekarzy

Stomatolog Mikstat

- 2 lekarzy
# 1
+4 więcej

ORTODONCJA

Mikstat

Średnia ocen: 2,9/5

Trudno jeszcze powiedzieć czy będę zadowolona z efektów leczenia, bo dopiero pół roku mam aparat. Wada była dość duża, jednak efekty są już widoczne na korzyść. A jeśli chodzi o wizyty? To prawda, że wszystko wydaje się być robione w ...

Trudno jeszcze powiedzieć czy będę zadowolona z efektów leczenia, bo dopiero pół roku mam aparat. Wada była dość duża, jednak efekty są już widoczne na korzyść. A jeśli chodzi o wizyty? To prawda, że wszystko wydaje się być robione w pośpiechu, szybki, jednak na pytania które ja zadaję pani doktor szybko, ale odpowiada. Jest naprawdę bardzo dużo ludzi, to że jest bałagan to nie jest winna pani doktor tylko ludzie, bo nie dostosowują się do wyznaczonych godzin, tylko przychodzą tak jak chcą i narzekają ,że jest haos. Ja sama też nie zawsze przestrzegam godzin. Gdayby wszyscy skrupulatnie pilnowali terminów to byłby porządek.
Ja mam nadzieję, że będę zadowolona ze swojego leczenia. Rozmawiam z ludzmi na poczekalni i jak dotąd nie rozmawiałam z nikim niezadowolonym. Ludzi jest mnóstwo, a to też o czymś świadczy.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Anonim
# 2

Ośrodek Zdrowia
Mickiewicza 1
63-510 Mikstat

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ


Copyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat