Stomatolog W Okolicach Nowe Miasto Nad Pilicą

Chirurg stomatolog Radom lek. stom. Radosław Jaworski

Filia: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Edyta i Radosław Jaworscy
Piłsudskiego 4/2
26-600 Radom

Polecam!!! Bardzo miły,konkretny,wiedzący co robi przede wszystkim,dba o dobro pacjenta.Jeszcze raz polecam :)

NZOZ "OSTEO-DENTAL"-Danuta Kotur
Paderewskiego 21 lok.4
26-600 Radom

Świetna lekarz. Bałem się dentysty jak diabeł święconej wody a u niej czułem się jak bym szedł do internisty. Przy któreś wizycie nawet przysnąłem na fotelu podczas leczenia kanałowego ( a mówili że to boli ;-) Świetną sprawą przy pierwszej wizycie było zagadywanie mnie przez Panią doktor ,dzięki czemu stres i strach szybko zniknął. Widać że gabinet, opieka i personel na najwyższym poziomie. Dzięki Pani doktor mam super uśmiech . Po prostu BARDZO BARDZO POZYTYWNIE !!!

Opinia dodana przez: Marcin

Ul. Ogrodowa 8/3
Janów Lubelski

Bardzo dobra specjalistka, stale się dokształca. Mam szybkie postępy w korekcie aparatem stąd osobiście jestem bardzo zadowolony. Wszystko na bieżąco tłumaczy. Bardzo miłe podejście do pacjenta. Zdecydowanie polecam Panią Doktor !

Doktor powinien mieć pseudonim "rewelacja"
Polecam z czystym sumieniem,szczególnie tzw.trudne przypadki
Robiłem u siebie wszystko kompleksowo,masa roboty była ale i tak nie zdarł ze mnie,wieloletnią gwarancję dał.

Doktor powinien mieć pseudonim "rewelacja"
Polecam z czystym sumieniem,szczególnie tzw.trudne przypadki

Prywatny Gabinet Lekarski
Wróblewskiego 23
26-604 Radom

Chodzę od dobrych parunastu lat i jestem zadowolona. Jako dziecko nigdy nie bałam się dentysty, a to właśnie dzięki panu Piotrowi, który do dzisiaj mówi do mnie "otwieramy szeroko buziaczka" ;). Ma też przemiłe panie asystentki. Leczenie się u takiego specjalisty to przyjemność. Ale oczywiście za taką jakość trzeba zapłacić.

Opinia dodana przez: Sylwia

Centrum Medyczne Salute
Wysoka 7
26-600 Radom

Profesjonalne podejście do pacjenta, bardzo uprzejma i miła osoba , zabieg wykonany starannie i szybko , szczerze polecam.

Opinia dodana przez: Monika

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Medycyny Rodzinnej Filia Radziwiłłów
Warszawska 15B
96-332 Radziwiłłów

Bardzo dobra i miła Pani.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opinia dodana przez: edyta_kar edyta_kar

Przychodnia
pl. Tadeusza Kościuszki 9
97-200 Tomaszów Mazowiecki

Pełny profesjonalizm, podejście do pacjenta, tlumaczenie diagnozy i leczenia, kompleksowość na wysokim poziomie. SZCZERZE -POLECAM !

R-dent
O.Lange 11 b
97-200 Tomaszów Mazowiecki

Bardzo dobry lekarz, profesjonalista w kadym calu...delikatny, spokojny i cierpliwy....

Zamkowa 14
26-500 Szydłowiec

Bardzo dobry lekarz. Chodzę do tej stomatolog dość często od wielu lat i mogę polecić z czystym sumieniem. Swoją pracę wykonuje bardzo fachowo i solidnie.