Stomatolog Oborniki

Droga Leśna 35/13
Oborniki

Pan dr Marek Komar jest jednym z niewielu stomatologów do którego mam zaufanie. Leczył mi kilka zębów, a ostatnio miałam ekstrakcję, czego bardzo się bałam. Dostałam dobre znieczulenie i pomimo ciężkiego i dość długiego zabiegu nie bolało, pan dr profesjonalnie wykonał zabieg i dlatego nie musiałam nawet brać środków przeciwbólowych po ustąpieniu znieczulenia, prawie wcale nie bolało i nie było w ogóle opuchlizny. Polecam wizyty u dr Komara

Opinia dodana przez: Jolanta

Przychodnia Lekarza Rodzinnego "VITA" s.c.
ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 76
64-600 Oborniki

Nasze wizyty u p. Krzysztofa były spowodowane koniecznością leczenia zębów u jednego z synów, który (niestety) nie należy do łatwych "przypadków" (nasz 4-latek jest strasznym uparciuchem). Pan doktor jest baaaaardzo cierpliwy, wszystko wyjaśnia, stara się doradzić jak najlepiej. Na dniach sama byłam jego pacjentką i jestem bardzo zadowolona z wizyty. W związku z leczeniem mnie po raz pierwszy, dokonał ogólnego przeglądu uzębienia i uświadomił w kilku kwestiach, na które dotąd żaden inny dentysta nie zwrócił mi uwagi. Szczerze polecam :)

Opinia dodana przez: Honorata

Półwiejska 17
64-600 Oborniki

wystawiam pierwszego pozytywa, w 100% zasłużonego,słowna i bardzo zaangażowana.Kontakt telefoniczny bez problemu. POLECAM! pozd

Jarosław Wałęga

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Moniuszki 1
Oborniki

Najlepszy lekarz jakiego poznałam.Przesympatyczny,profesjonalny ze świetnym poczuciem humoru.Potrafi zdziałać cuda.U niego nawet leczenie kanałowe może być przyjemnością ;)

Opinia dodana przez: Anita

marsz. Piłsudskiego 76 lok. 26a

Trzymajcie się z daleka!
Przez tego dziadka straciłem zdrowego zęba. Beznadziejne podejście, beznadziejny sprzęt, beznadziejny lekarz.

Trzymajcie się z daleka!
Poszedłem z bólem zęba, przewiercił mi go na wylot, ząb miał dwa kanały, a on wwiercił się w środek pomiędzy nimi. Na rentgenie u innego dentysty okazało się, że stan zapalny miałem w zębie obok, a ten, który musiałem przez Żukowskiego wyrwać, był zdrowy. Niech się cieszy, że nie pozwałem go do sądu. Wszystkim odradzam tego rzeźnika.

Opinia dodana przez: Pacjent

NZOZ "ARTMED" filia w Obornikach
Czarnkowska 45

Droga Leśna 30/9

Prywatny Gabinet Lekarski
1 Maja 6
64-600 Oborniki

Przychodnia Lekarza Rodzinnego "VITA" s.c.
ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 76

Stomatolodzy w mieście Oborniki