Stomatolog Opoczno

Kołomurna 7
26-300 Opoczno

Bardzo Dobry i Miły Lekarz Poświęćił mi Bardzo Dużo Czasu Polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Przychodnia
Partyzantów 1a
26-300 Opoczno

Swietny stomatolog, w trakcie wizyty caly czas pyta pacjenta czy wszystko w porządku, wszystko tłumaczy, jasno przedstawia koszty leczenia żeby pacjent mogl sobie rozplanowaćy wizyt. Wspaniale podejście do dzieci.

Opinia dodana przez: ola

Prywatny Gabinet Lekarski

26-300 Opoczno

Bylem bardzo zadowolony z uslugi w wymaganym zakresie,informacje na temat leczenia tez pierwsza klasa. Polecam Pania.

Wyszyńskiego 5/16
26-300 Opoczno

Jakies 15 lat temu "Pani Doktor" rozwiercila mi zdrowego zeba a tego popsutego zostawila na pozniej. Jak sie w domu zorientowalem to jedyne co moglem zrobic to sie wkurzyc bo 18 letni szczawik nie moze przeciez nic zrobic... do sadu przeciez jej nie wezme bo nie ma jak udowodnic ze wiercila zdrowego. Poza tym wtedy te 50zl za wizyte to bylo dla mnie duzo pieniedzy wiec o adwokacie nie moglo byc mowy.

Opinia dodana przez: Kazik

Prymasa Wyszyńskiego 2b
26-300 Opoczno

pełny profesjonalizm,do tego miła.Wyleczyła mi zęba kanałowo i już 2 lata jest ok.Tego samego zęba p.Olga Antoniewa na podstawie zdjęcia rtg zakwalifikowała do wyrwania.

Opoczno

Ząb po próbie wyrwania przez panią doktor pozostał w dziąśle, a pacjent został odesłany do domu z informacją że reszta tego co nie zostało wyrwane wykruszy się. Po 6 latach chodzenia z tym co się okazało 1 cm korzeniem, dziąsło spuchło i korzeń został wyrwany przez jedyną dobrą dentystkę, którą pani D. nie jest.

26-300 Opoczno

Amator - nie Pani Jadwiga bo nie miałem przyjemności lecz jej mąż.

Człowiek leczył mi przez ok 5 miesięcy ząb (porządnie uszkodzony + kanały).
Nie wiem jaki był powód ale (nieuwaga, niewiedza):
- zapomniał wyczyścić mi kanał (były dwa jeden został oczyszczony i przetkany do końca),
- zamiast wypełnienia kanałów w zębie znalazła się wata ! - dentysta który to znalazł był przerażony,

Jak się o dowiedziałem ...

Amator - nie Pani Jadwiga bo nie miałem przyjemności lecz jej mąż.

Człowiek leczył mi przez ok 5 miesięcy ząb (porządnie uszkodzony + kanały).
Nie wiem jaki był powód ale (nieuwaga, niewiedza):

Jak się o dowiedziałem - pewnego wieczoru nawiedził mnie potworny ból zęba (nie przespana noc, spuchnięta twarz),
Rano dowiedziałem się o przyczynach.

Szczerze NIE polecam.

Przychodnia
Partyzantów 1a
26-300 Opoczno

Z taką beznadziejnością nie spotkałem się jeszcze nigdy, niechlujstwo i brak jakichkolwiek kompetencji. Nie skorzystam - dziękuję!

Opinia dodana przez: Henio

ulica Inowłodzka 8