Orzech

Katowice

Bardzo kompetentna i skuteczna lekarka! Dokładnie tłumaczy skąd biorą się objawy choroby i szczegółowo omawia sposób leczenia, ja dostałem nawet na piśmie cały plan leczenia mojej astmy. Dokładnie bada, pyta o inne choroby, cierpliwie odpowiedziala na wszystkie pytania które zadalem. Po przepisanych lekach już po 3 dniach wszystkie objawy ustąpiły choc wczesniej nie byłem w stanie przebiec nawet kilkudziesięciu metrow i się dusilem. Pani doktor jest przy tym zawsze mila i usmiechnieta. Jedyna wada to czasem dluga kolejka przed gabinetem. Serdecznie polecam!

Kaszubska 18
Jastrzębia Góra, Starzyński Dwór

Bardzo polecam - byłam dziś do kontroli i dziecko jest zdrowe, bez antybiotyku - sama w to nie wierzyłam - ale widać opłacało się zaufać. Swietne podejscie do dzieci.

Ośrodek Psychoterapii Kontrapunkt
Orzech, Sobalaków 2
Tarnowskie Góry

Pani psycholog jest dobrym specjalistą. Trafiliśmy do niej z mężem w trudnym momencie naszego małżeństwa. Pani psycholog sprawnie kieruje rozmową między małżonkami, co jest bardzo pomocne. Atmosfera jest sprzyjająca.

Opinia dodana przez: Ania

ul. Ignacego Krasickiego 2/4